Tottenham nie myśli o przedłużeniu kontraktu z trenerem

Wiele wskazuje na to, że Antonio Conte po zakończeniu obecnej kampanii rozstanie się z Tottenhamem Hotspur. Włodarze Spurs nie są chętni na kontynuowanie współpracy z 53-latkiem, a sam trener myśli o powrocie do Włoch.

Antonio Conte
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Antonio Conte po sezonie może opuścić Tottenham
  • Spurs nie są przekonani co do przedłużenia jego umowy
  • Kontrakt Włocha z Kogutami wygasa 30 czerwca 2023 roku

Antonio Conte wróci do Włoch?

Przyszłość Antonio Conte w Tottenhamie Hotspur stoi pod dużym znakiem zapytania. Kontrakt 53-latka z Kogutami wygasa już 30 czerwca 2023 roku i wiele wskazuje na to, że umowa nie zostanie przedłużona. Włodarze Spurs nie są przekonani co do kontynuowania współpracy z Włochem.

Sam trener także myśli o powrocie do Italii, na co ma mieć wpływ między innymi jego życie prywatne. Antonio Conte pracuje na Tottenham Hotspur Stadium od listopada 2021 roku. Drużyna z Londynu pod wodzą doświadczonego szkoleniowca średnio zdobywa 1,78 pkt na spotkanie.

53-latek w swoim trenerskim CV posiada również takie kluby jak Inter Mediolan, Chelsea, Juventus, Siena czy Atalanta Bergamo.

Antonio Conte, który aktualnie zmaga się z problemami zdrowotnymi, w latach 2014-2016 był selekcjonerem reprezentacji Włoch.

  • Czytaj więcej:
Ekspert jest pewny. “To problem z grą dla United”
Bruno Fernandes

“Słabsi mogą dać ponieść się emocjom” Graeme Souness, były zawodnik Liverpoolu, twierdzi, że zawodnicy Manchesteru United są w centrum uwagi i jest to odczuwalne zdecydowanie bardziej niż w jakimkolwiek innym klubie. Ekspert stacji Sky Sports uważa, że może to stanowić problem dla niektórych członków drużyny Erika ten Haga. – Niektórzy gracze Manchesteru muszą dziś spojrzeć

Czytaj dalej…

Komentarze