Liverpool nie zagra w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. “Zawiedliśmy was i samych siebie”

Zwycięstwo Manchesteru United nad Chelsea pozwoliło Czerwonym Diabłom przeskoczyć w tabeli Premier League Newcastle. Zamknęło również drogę do Ligi Mistrzów Liverpoolowi. Mohamed Salah tym faktem czuje się mocno przytłoczony. Egipcjanin skomentował trudną sytuację The Reds.

Mohamed Salah
Imago Na zdjęciu: Mohamed Salah
  • Manchester United wygrał w czwartek 4:1 z Chelsea i wskoczył na trzecie miejsce w tabeli Premier League
  • Zwycięstwo Czerwonych Diabłów oznacza, że szansę na kwalifikację do Ligi Mistrzów stracił Liverpool
  • W gorzkich słowach sytuację skomentował Mohamed Salah

Salah załamany brakiem kwalifikacji do Ligi Mistrzów

Manchester United w czwartek zdemolował Chelsea. Czerwone Diabły wygrały aż 4:1, choć spotkanie kontuzją przypłacił Antony. Brazylijczyk musiał opuścić murawę już w pierwszej połowie, a medycy znieśli go na noszach. Absencja skrzydłowego może długo potrwać. 

Dzięki wygranej, Manchester United przeskoczył w tabeli Newcastle. Czerwone Diabły uzbierały 72 punkty. Ich zwycięstwo oznacza również, że Liverpool stracił szansę na awans do przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Przed ostatnią kolejką The Reds mają 66 punktów i tracą cztery oczka do czwartego Newcastle. Mocno przybiło to Mohameda Salaha

– Jestem zdruzgotany. Nie ma dla tego wymówek. Mieliśmy wszystko, żeby awansować do kolejnej edycji Ligi Mistrzów i nie podołaliśmy. Jesteśmy Liverpoolem i kwalifikacja do tych rozgrywek to dla tego klubu minimum. Zawiedliśmy was i siebie samych – stwierdził skrzydłowy.

Na pocieszenie Liverpoolowi pozostaje gra w Lidze Europy. Niektóre źródła twierdzą, że brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów może spowodować falę odejść z drużyny.

Przeczytaj: Man Utd wraca do Ligi Mistrzów. Ten Hag zrealizował swój cel

Komentarze