Man Utd spokojny o przyszłość Garnacho

Alejandro Garnacho i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alejandro Garnacho i Cristiano Ronaldo

Man Utd jest przekonany, ze wkrótce nową umowę z klubem podpisze Alejandro Garnacho. 18-latek uważany jest za niezwykły talent. Wieści na temat zawodnika przekazał dziennikarz Fabrizio Romano.

  • Man Utd pracuje już na parafowaniem nowego kontraktu z Alejandro Garnacho
  • Fabrizio Romano podaje, że angielski klub nie bierze pod uwagę odejścia zawodnika latem z klubu
  • Rynkowa wartość piłkarza wynosi pięć milionów euro

Jaki los czeka Alejandro Gamacho?

Man Utd w ostatnim czasie nie znika z pierwszych stron gazet w Anglii. W dużym stopniu jest to efektem szokującego wywiadu Cristiano Ronaldo. Tymczasem władze klubu wygląda na to, że starają się pracować, jak wcześniej.

Dziennikarz Fabrizio Romano przekonuje, że sternicy Czerwonych Diabłów złożyli już ofertę Alejandro Garnacho. Młodzieżowy reprezentant Argentyny ma umowę z klubem z Old Trafford ważną tylko do końca czerwca. Nikt jednak w klubie nie wyobraża sobie, aby zawodnik latem odszedł z Man Utd na zasadzie wolnego transferu.

Angielski klub chce, aby Alejandro Garnacho był w przyszłości kluczową postacią drużyny. Młody skrzydłowy w tej kampanii wystąpił w trzech meczach Premier League, strzelając w nich jednego gola.

Zobacz także:

Anglicy chcą zignorować zakaz FIFA. “Daliśmy jasny sygnał”
Harry Kane

Reprezentacja Anglii dzisiaj o godzinie 14:00 zmierzy się w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej mistrzostw świata z Iranem. Tymczasem przed tym spotkaniem nie milkną dyskusje o tym, czy Harry Kane zagra w tym starciu z tęczową opaską kapitana. Sky Sports przekonuje, że tak właśnie będzie. Reprezentacja Anglii w pierwszym poniedziałkowym meczu dnia na mundialu zmierzy

Czytaj dalej…

18-letni zawodnik to wychowanek akademii piłkarskiej Atletico Madryt. Alejandro Garnacho trafił do Man Utd w 2022 roku. Latem tego roku piłkarz dołączył do pierwszej drużyny Czerwonych Diabłów. Rynkowa wartość Argentyńczyka wynosi pięć milionów euro.

Czytaj więcej: Sky Sports: szanse na pozostanie Ronaldo w Man Utd bliskie zeru

Komentarze