Man Utd odwołał aktywność medialną w związku ze śmiercią Elżbiety II

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Man Utd przegrał w czwartkowym starciu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy z Realem Sociedad (0:1). Po zakończeniu spotkania opinią na temat potyczki nie podzielił się żaden z przedstawicieli Czerwonych Diabłów. Wpływ na to miała śmierć Elżbiety II.

  • Man Utd nie angażował się w obowiązki medialne po zakończeniu czwartkowego spotkania Ligi Europy
  • Manchester Evening News przekazał, że klub z Old Trafford odwołał swoją aktywność medialną
  • Podobnie wyglądała sytuacja po starciu FC Zurich – Arsenal

Man Utd odwołał konferencję prasową po śmierci królowej

Man Utd nie spełnił pokładanych w nim nadziei w czwartkowy wieczór, przegrywając po kontrowersyjnym rzucie karnym z Realem Sociedad. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Brais Mendez.

Manchester Evening News poinformował natomiast, że w związku ze śmiercią królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II klub z Old Trafford odwołał wszystkie wydarzenia medialne po zakończeniu spotkania. Tym samym żaden z piłkarzy nie podzielił się opinią na temat meczu z Baskami.

Erik ten Hag nie skomentował natomiast rywalizacjami z hiszpańską drużyną dla klubowej telewizji. Holender nie spotkał się także z dziennikarzami na pomeczowej konferencji prasowej. Warto zauważyć, że podobnie sytuacja wyglądała po starciu Arsenalu z FC Zurich w Lidze Europy, gdzie z mediami też nie kontaktował się menedżer Kanonierów Mikel Arteta.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend nie zostanie rozegrana kolejka ligowa w Premier League. Mecze w ramach siódmej kolejki mają zostać przełożone.

Czytaj więcej: LE. Kontrowersyjny karny dał Baskom zwycięstwo na Old Trafford

Komentarze