Manchester United planuje przedłużyć umowy z dwoma ważnymi zawodnikami

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Po intensywnym letnim okienku transferowym władze Manchesteru United mogą już w pełni skupić się na przedłużeniach kontraktów najważniejszych zawodników. Jak przekazali dziennikarze portalu 90min, klub chciałby w najbliższym czasie zaoferować nowe kontrakty Marcusowi Rashfordowi i Diogo Dalotowi.

  • Powoli klaruje się już grupa piłkarzy, którzy dla Erika ten Haga są najistotniejsi
  • Znajdują się w niej m.in. Marcus Rashford i Diogo Dalot
  • Klub planuje przedłużyć kontrakty obu zawodników

Rashford i Dalot zostaną docenieni przez Manchester United

Po kiepskim początku sezonu Manchester United wrócił na odpowiednie tory i zaczął seryjnie wygrywać kolejne mecze. Duża w tym zasługa Erika ten Haga, który poukładał odpowiednio grę i rozsądnie szafuje siłami swoich zawodników. Trener ma do dyspozycji wyjątkowo szeroką kadrę i spekuluje się, że zimą kilku zawodników może drużynę opuścić. W tym gronie znajduje się między innymi Aaron Wan-Bissaka. 

Na przeciwległym biegunie znajdują się chociażby Marcus Rashford i Diogo Dalot, którzy odgrywają ważne role w ekipie Czerwonych Diabłów. Z postawy obu zawodników zadowolony jest sztab szkoleniowy na czele z Erikiem ten Hagiem, który przekazał zarządowi, że nie wyobraża sobie bez nich drużyny. 

Dziennikarze portalu 90min przekazali, że klub w najbliższym czasie przedłuży umowy z Rashfordem i Dalotem. Umowy obu piłkarzy wygasają wraz z końcem sezonu, a trener nie chce ich stracić. Klub ma co prawda opcję uruchomienia automatycznego przedłużenia umowy napastnika o rok, jednak chciałby związać się z nim na dłużej. 

Przeczytaj: Man Utd zrobi kolejne podejście pod snajpera Napoli

Komentarze