Jasna deklaracja w sprawie przyszłości Jorginho. “W naszych planach jest tylko jeden klub”

W mediach pojawiły się doniesienia o potencjalnym transferze Jorginho do Lazio. Agent reprezentanta Włoch przekonuje, że ten będzie w przyszłym sezonie grał dla Kanonierów.

Jorginho
Obserwuj nas w
fot. Imago/News Images Na zdjęciu: Jorginho
  • Jorginho dołączył do Arsenalu w styczniu 2023 roku
  • Zainteresowanie usługami pomocnika wykazuje Lazio
  • Ten jednak nie zamierza żegnać się z Kanonierami

Londyńczycy nie stracą pomocnika

W styczniu 2023 roku Jorginho zamienił Chelsea na Arsenal. The Blues robili miejsce w składzie przed transferem Enzo Fernandeza, w związku z czym Kanonierzy postanowili skorzystać z okazji, ściągając go za nieco ponad 10 milionów euro.

Arsenal priorytetowo traktuje wzmocnienia w środku pola. Tego lata na Emirates Stadium mogą zameldować się Declan Rice oraz Kai Havertz. Mikel Arteta planuje wystawiać reprezentanta Niemiec w drugiej linii, w efekcie czego miejsce w składzie może stracić wspomniany wcześniej Jorginho.

Zainteresowanie transferem reprezentanta Włoch wykazuje Lazio. Agent piłkarza przekonuje natomiast, że ten nie będzie odchodził z Arsenalu.

– To nie jest kwestia zainteresowania ze strony Lazio albo jego budżetu. Mogę zapewnić, że Jorginho jest w Arsenalu bardzo szczęśliwy. W naszych planach na przyszły sezon jest tylko jeden klub. Negocjacje z Lazio nie są prowadzone – zaznaczył.

Zobacz również: Manchester City wzmacnia środek pola. Sprowadził ważne ogniwo Chelsea

Komentarze