Dobre wieści dla ten Haga. Rashford ma wrócić na hit kolejki

Marcus Rashford
Pressfocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Marcus Rashford nie pojechał na zgrupowanie Anglii z powodu kontuzji. 24-latek ma wykorzystać ten fakt, aby być gotowym na hit Premier League.

  • Kontuzję mięśniową leczy Marcus Rashford
  • Manchester United podchodzi optymistycznie do zdrowia Anglika
  • 24-latek ma wrócić na hit najbliższej kolejki Premier League

Manchester United liczy na szybki powrót

Na początku bieżącego sezonu Manchester United spisywał się fatalnie. Czerwone Diabły dobrą formę zaprezentowały w trzeciej serii gier przeciwko Liverpoolowi. Wówczas gola strzelił Marcus Rashford, który od tego momentu zaczął grać na miarę swoich możliwości. Anglik uzbierał dotychczas trzy gole i dwie asysty w sześciu potyczkach.

Rashforda na boisku po raz ostatni oglądaliśmy 4 września przeciwko Arsenalowi. Anglik doznał wówczas urazu mięśniowego, który zapewne wyłączyłby go z gry na następne spotkania. Te nie doszły jednak do skutku, ponieważ starcia Manchesteru United z Crystal Palace i Leeds, zostały przełożone. Teoretycznie 24-latka mogliśmy zobaczyć w Lidze Europy, ale Erik ten Hag i tak zapewne dałby mu odpocząć.

Najbliższy ligowy mecz Manchesteru United zaplanowano na 2 października. Tego dnia odbędzie się hit Premier League, czyli derby Manchesteru. Na Old Trafford liczą, że Rashford pomoże drużynie Erika ten Haga w pokonaniu faworyzowanego rywala. Nadzieja na szybki powrót Rashforda do zdrowia jest uzasadniona, ponieważ 24-latek nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji Anglii, aby szybciej wrócić do zdrowia.

Czytaj także: Liverpool nie zrezygnował z pomocnika Realu. W przyszłym roku kolejna próba

Komentarze