Decydujące godziny. Zmiana trenera jest przesądzona?

Frank Lampard
PressFocus Na zdjęciu: Frank Lampard

Zarząd Evertonu spotkał się po porażce z West Hamem i podobno rozmawiał o tym, kto może zostać następnym menedżerem – informuje Matt Law z The Telegraph. Wszystko wskazuje na to, że Frank Lampard już jutro oficjalnie pożegna się z klubem.

  • Współpraca na linii Frank Lampard – Everton nieubłaganie zbliża się do końca
  • Anglik w poniedziałek ma poznać decyzję co do swojej przyszłości
  • Zarząd The Toffees chce dokonać zmian na stanowisku trenera

Decyzja w ciągu 24 godzin

Frank Lampard ma poznać swój los jako menedżera Evertonu w ciągu najbliższych 24 godzin. Angielskie media są pewne – klub przygotowuje się do zmiany na stanowisku trenera. Większościowy akcjonariusz zespołu z Merseyside, Farhad Moshiri, prowadził rozmowy z zarządem na temat przyszłości Lamparda, biorąc pod uwagę potencjalne zastępstwa. Sugerowałoby to, że Moshiri przygotowuje się do zwolnienia Anglika, jednak wcześniej odmówił składania jakichkolwiek zapewnień co do przyszłości obecnego opiekuna The Toffees.

Lampard na wylocie z Evertonu. Fatalna seria trwa
Frank Lampard

Daily Mail informuje, że Everton jest bliski zwolnienia Franka Lamparda po porażce zespołu z West Ham United w sobotnie popołudnie. Sytuacja The Toffees w Premier League staje się coraz bardziej dramatyczna. Everton znajduje się w strefie spadkowej The Toffees nie wygrali od ośmiu meczów Premier League Media przewidują zwolnienie Franka Lamparda Lamaprda pożegna się wkrótce

Czytaj dalej…

Wcale nie należy wykluczać, że Frank Lampard otrzyma okazję na przekonanie władz do swojej wizji, ale w tej chwili na Goodison Park nie widać optymizmu w tej kwestii. Farhad Moshiri, który śledził mecz na stadionie swojego klubu po raz pierwszy od 14 miesięcy, został zapytany przez stację Sky Sports, czy Lampard zostanie zwolniony, ale jego odpowiedź nie była zbyt konkretna: – Nie mogę komentować. To nie moja decyzja – stwierdził Moshiri.

Komentarze