Kolejna wpadka Davida de Gei. Hiszpan podarował gola rywalom [WIDEO]

David de Gea w obecnym sezonie prezentuje się bardzo słabo i popełnia mnóstwo błędów. Hiszpan nie popisał się również przy bramce na 1:0 w meczu z West Hamem, którą zdobył Mohamed Benrahma.

David de Gea
Pressfocus Na zdjęciu: David de Gea
  • West Ham w niedzielny wieczór o 20:00 rozpoczął mecz z Manchesterem United
  • W 27. minucie spotkania gola na 1:0 strzelił Mohamed Benrahma
  • Przy uderzeniu Algierczyka nie popisał się David de Gea

Kiepska forma Davida de Gei znów daje o sobie znać

Po feralnej porażce z Brighton Manchester United w niedzielę podszedł do rywalizacji z West Hamem. Czerwone Diabły walczą wciąż o miejsce na podium Premier League, które obecnie okupuje Newcastle. Pierwsza połowa meczu z Młotami nie rozpoczęła się dla nich jednak zbyt dobrze.

W 27. minucie spotkania po błędzie defensywy Manchesteru United do pozycji strzeleckiej doszedł Mohamed Benrahma. Algierczyk zdecydował się oddać uderzenie z dystansu, jednak nie włożył w nie odpowiedniej siły. Tak się wydawało. Strzał po rękach Davide’a de Gei zatrzepotał jednak w siatce, a West Ham objął prowadzenie.

Po raz kolejny Hiszpan nie popisał się między słupkami. De Gea nie zdołał zatrzymać prostego zdawać by się mogło uderzenia, w reakcja jego kolegów z boiska i sztabu szkoleniowego była dość wymowna.

Po pierwszej połowie Młoty prowadzą z Manchesterem United 1:0. Spotkanie wciąż trwa.