Cash wybrany zawodnikiem sezonu przez kibiców

Matty Cash
PressFocus Na zdjęciu: Matty Cash

Aston Villa za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że Matty Cash został wybrany przez kibiców tego klubu zawodnikiem sezonu 2021/22. Reprezentant Polski otrzymał przydomek “Polski Cafu”.

  • Wielkie wyróżnienie Casha
  • Polak został wybrany przez kibiców zawodnikiem sezonu
  • Polski defensor zdobył w tym sezonie trzy gole i zaliczył trzy asysty

Matty Cash z wielkim wyróżnieniem

Polak rozgrywa znakomity sezon na boiskach Premier League. Często był chwalony za swoje dobre występy. Jego wkład w sukcesy Aston Villi docenili także kibice tego klubu, którzy wybrali go zawodnikiem sezonu w specjalnej ankiecie stworzonej na oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych.

Prawy obrońca zdobył to wyróżnienie podczas prestiżowego wieczoru w kultowym apartamencie Holte na Villa Park, w którym odbyła się uroczystość wręczenia nagród za dobiegający końca sezon.

Cash jest jedynym graczem Villi, który do tej pory rozpoczął wszystkie 35 meczów Premier League w tym sezonie i był kluczową postacią formacji defensywnej.

24-latek strzelił swojego pierwszego gola w barwach Aston Villi w wygranym 3:0 meczu z Evertonem na Villa Park w połowie września. Było to pierwsze z trzech ligowych trafień w tym sezonie, a także zanotował trzy asyst. Sukcesy klubowe zbiegły się także w czasie z debiutem w reprezentacji Polski.

Zobacz również: Coutinho z wielką obniżką pensji

Komentarze