Bezpieczne lądowanie? Moyes może wrócić do byłego klubu

David Moyes
PressFocus Na zdjęciu: David Moyes

Brytyjskie media donoszą o możliwym nieoczekiwanym przebiegu wydarzeń. Jeżeli David Moyes zostanie zwolniony z West Hamu, nie powinien długo pozostawać bezrobotny i może znaleźć zatrudnienie w Evertonie.

  • David Moyes już w sobotę może zakończyć swoją przygodę jako trener West Hamu
  • Jeżeli Szkot zostanie zwolniony z WHU, może trafić do ligowego rywala
  • Everton ma zgłosić się po swojego byłego szkoleniowca

“Zwycięska” porażka Moyesa?

Niewykluczone, że porażka West Hamu w sobotnim pojedynku o sześć punktów z Evertonem będzie oznaczała koniec przygody Davida Moyesa w Londynie. Młoty w obecnym sezonie Premier League spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, a ich przedłużająca się seria kiepskich wyników nie daje podstaw by sądzić, że aktualny trener zdoła odmienić losy prowadzonej przez siebie drużyny. Jeżeli WHU ulegnie The Toffees, Szkot najprawdopodobniej pożegna się ze stolicą.

Młoty złożyły ofertę za napastnika ligowych rywali
Danny Ings

West Ham United zamierza wzmocnić pierwszą linię przed drugą częścią sezonu. Młoty za cel obrały sobie napastnika Aston Villi. Danny Ings znalazł się w kręgu zainteresowań londyńczyków i może zmienić klub w Premier League, zdradza The Telegraph. West Ham szuka wzmocnień na pozycji napastnika Danny Ings został celem transferowym WHU Młoty już złożyły ofertę za

Czytaj dalej…

Co ciekawe, przegrana z Evertonem może utorować Moyesowi drogę do prowadzenia… klubu z niebieskiej części Merseyside. Pozycja Franka Lamparda na Goodison Park nie jest zbyt mocna i nawet triumf w potyczce kluczowej w walce o utrzymanie może nie poprawić notowań legendy Chelsea. Mimo zapewnień właściciela 9-krotnych mistrzów Anglii o zaufaniu dla pracy Anglika, The Telegraph twierdzi, że cierpliwość Farhada Moshiriego może szybko się wyczerpać. Jeżeli David Moyes pojawi się na rynku, uważa się, że brytyjsko-irański biznesmen sięgnie po szkockiego trenera.

Komentarze