Manchester City podjął decyzję względem nagannego zachowania obrońcy

Kyle Walker stoi w obliczu poważnych problemów. Kamery zarejestrowały pijanego Anglika, który w barze nocnym przystawiał do napotkanej tam kobiety. Na niestosowne zachowanie obrońcy zareagował Manchester City.

Kyle Walker
Pressfocus Na zdjęciu: Kyle Walker
  • Kyle Walker w poprzednią sobotę widziany był pijany w nocnym klubie
  • Zawodnik zaczął obmacywać jedną z bawiących się tam kobiet
  • Grożą mu problemy prawne, podczas gdy klub zdecydował się nie przedłużać z nim kontraktu

Zachowanie Kyle’a Walkera nie przejdzie w klubie bez echa

Do kolejnych ekscesów z udziałem Kyle’a Walkera doszło w minioną sobotę. Zawodnik Manchesteru City widziany był w klubie, a jego zachowanie wskazywało na stan poważnego upojenia alkoholowego. Anglik zaczął obnażać się i przystawiać do napotkanej tam kobiety, co zarejestrowały kamery monitoringu. 

Zawodnikowi grożą za to poważne konsekwencje prawne. Może on zostać skazany nawet na dwa lata pozbawienia wolności. Konsekwencje względem prawego obrońcy planuje powziąć także Manchester City. Poinformowali o tym dziennikarze The Sun

Przedstawiciele wstrzymali rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu zawodnika. Aktualna umowa 32-latka wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu. The Citizens nie wydali jednak jeszcze oficjalnego komunikatu ws. nagannego zachowania ich reprezentanta. Zdaniem wielu mediów jego czas w klubie z Manchesteru dobiega już końca. 

Czytaj też: Poważne problemy obrońcy Manchesteru City. Może trafić do więzienia

Komentarze