Michniewicz zdradził nazwiska pewniaków na mundial

Czesław Michniewicz
PressFocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz

Mundial rozpocznie się za około dwa i pół miesiąca. Czesław Michniewicz, którzy kadrowicze mogą być pewni otrzymania biletu do Kataru.

  • Czesław Michniewicz ma już koncepcyjny skład na mecze mistrzostw świata
  • Pewniakami do wyjazdu jest kilkunastu zawodników
  • Selekcjoner reprezentacji Polski zdradził niektóre nazwiska

Michniewicz pracuje na misją Liga Narodów

Za kilkanaście dni piłkarska reprezentacja Polski będzie tematem numer jeden dla fanów futbolu w naszym kraju. Ci myślą rzecz jasna o tym, jak kadrowicze spiszą się na mistrzostwach świata w Katarze. Biało-czerwoni wcześniej muszą jednak dokończyć zmagania w Lidze Narodów. To jest aktualny priorytet Czesława Michniewicza.

Teraz jestem maksymalnie zaangażowany w analizę meczów Holendrów i Walijczyków z tegorocznej Ligi Narodów. Ze świadomością powiedzenia: – Indyk myślał o niedzieli… Zbieramy materiały o wszystkich przeciwnikach, z którymi w tym roku zagramy o punkty, ale dziś rozmawiamy tylko o Pomarańczowych. A jutro włączymy do dyskusji Walijczyków. Na pozostałych – przyjdzie stosowna pora – zapowiedział selekcjoner reprezentacji Polski. W rozmowie z Adamem Godlewskim zdradził, którzy kadrowicz mogą być pewni otrzymania biletu do Kataru.

Pewniaków na wyjazd jest w tej chwili osiemnastu. Takich, którzy jeśli unikną kontuzji i kontaktu z covidem, na pewno pojadę na te mistrzostwa.. -rzekł Czesław Michniewicz, który potwierdził , że udział w mundialu wezmą: Lewandowski, Milik, Zieliński i Szymański. Kto oprócz nich? – Do tego są Szczęsny, Łukasz Skorupski, Kamil Glik, Janek Bednarek, i… dziesięciu innych pewniaków. Nie ma jednak sensu wymieniać teraz wszystkich nazwisk, choćby dlatego, żeby nie zapeszać. Zresztą każdy kibic, który śledzi kadrę, może samodzielnie dopisać pozostałe nazwiska – wyjaśnił opiekun polskiej kadry.

Czytaj także: Magiczne 365 minut Polaków. Doceńmy ten czas, bo lepiej może nie być

Komentarze