Wymowna reakcja piłkarza na odejście prezesa Lyonu. “Nie będzie cię brakować”

Jean-Michel Aulas zrezygnował z funkcji pełnienia prezesa Olympique'u Lyon po 36 latach. Świat futbolu miło pożegnał 74-latka, choć był jeden wyjątek. Jest nim Hatem Ben Arfa, który już w przeszłości krytycznie wypowiadał się o Aulasie.

Hatem Ben Arfa
PressFocus Na zdjęciu: Hatem Ben Arfa
  • Jean-Michel Aulas zrezygnował z funkcji pełnienia prezesa Lyonu po 36 latach
  • Hatem Ben Arfa z uśmiechem na ustach przyjął tę informację i podzielił się nią na Twitterze
  • Francuz już w przeszłości krytycznie wypowiadał się o Aulasie

Hatem Ben Arfa z uśmiechem na ustach przyjął informację o odejściu Aulasa

W poniedziałek media obiegła informacja, że Jean-Michel Aulas zrezygnował z funkcji pełnienia prezesa Olympique’u Lyon po 36 latach. 74-latek pozostanie jednak honorowym prezydentem tego klubu. Zachował również mniejszościowy pakiet akcji. Aulas został pozytywnie pożegnany przez świat futbolu, choć znalazł się jeden człowiek, którego ucieszyła ta informacja. Mowa tu o Hatemie Ben Arfie, który napisał na swoim Instagramie: “Nie będzie cię brakować w piłce nożnej. Do widzenia”.

Konflikt na linii Aulas – Ben Arfa trwa już od dłuższego czasu. Francuski piłkarz w 2019 roku w wywiadzie dla “L’Equipe” powiedział: “Powrót do Olympique’u Lyon nie jest możliwy. Nie mogę pracować z Aulasem”.

Hatem Ben Arfa jest wychowankiem Olympique’u Lyon. W barwach tego klubu rozegrał łącznie 92 spotkania, w których zdobył 11 bramek oraz zanotował 10 asyst.

Sprawdź także: Barcelona gotowa poświęcić skrzydłowego, aby sprowadzić Messiego

Komentarze