LM: Icardi daje zwycięstwo PSG

Parc des Princes

Paris Saint-Germain może się pochwalić kompletem punktów po dwóch spotkaniach fazy grupowej Ligi Mistrzów. W drugim meczu, mistrzowie Francji skromnie 1:0 pokonali na wyjeździe Galatasaray Stambuł.

Paris Saint-Germain do wtorkowego meczu w Stambule przystępowało z nadzieją na odniesienie drugiego zwycięstwa, po tym jak w pierwszej kolejce efektownie 3:0 pokonało Real Madryt. We wtorek podopieczni Thomasa Tuchela byli również zdecydowanym faworytem.

W pierwszej połowie spotkania kibice nie obejrzeli jednak ani jednego gola. Na pierwszego musieli czekać do 52. minuty. Wówczas piłkę w bramce z najbliższej odległości umieścił Mauro Icardi, który otrzymał podanie od Pablo Sarabii. Jak się później okazało była to jedyna bramka tego spotkania.

Galatasaray Stambuł – Paris Saint-Germain 0:1 (0:0)

0:1 Icardi 52′