Ter Stegen odejdzie z Barcelony? Jest kuszony przez inny klub

Według informacji przekazanych przez Achrafa Ben Ayada z "Mundo Deportivo" Marc-Andre ter Stegen otrzymał ofertę z Arabii Saudyjskiej. Nie wiadomo jednak, kto konkretnie jest zainteresowany 31-latkiem.

Marc-Andre ter Stegen
Obserwuj nas w
IMAGO / Daniele Buffa / Gribaudi / ImagePhoto Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen
  • Marc-Andre ter Stegen to jeden z najlepszych bramkarzy świata
  • Golkiper Barcelony może jednak zmienić klub
  • Niemiec miał otrzymać ofertę z Arabii Saudyjskiej

Popularny kierunek

Marc-Andre ter Stegen do Barcelony dołączył z Borussii M’Gladbach w 2014 roku. W tym czasie dla “Dumy Katalonii” rozegrał prawie 400 spotkań, stając się tym samym jednym z najważniejszych graczy klubu. Równa, wysoka forma Niemca sprawiła, że uznawany jest za jednego z najlepszych na świecie. To powoduje, że pojawia się zainteresowanie ze strony innych klubów.

Kwestią czasu było, kiedy 31-latek zainteresują się ekipy z Arabii Saudyjskiej. Tak właśnie się stało, o czym donosi Achraf Ben Ayad, dziennikarz “Mundo Deportivo”. Jego zdaniem gracz Barcelony otrzymał bardzo interesującą ofertę od jednego z zespołów z Półwyspu Arabskiego i ma ją rozpatrywać. Nie jest jednak wiadomo, o kogo konkretnie chodzi. Umowa bramkarza wygasa wraz z końcem czerwca 2028 roku, ale “Barca”, która potrzebuje pieniędzy może rozważyć jego sprzedaż.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze