Poważne ostrzeżenie dla gwiazdy Realu Madryt. “Może wpaść w kłopoty poza domem”

Jude Bellingham notuje fantastyczny początek w Realu Madryt. Anglik doskonale odnalazł się w nowej drużynie i stanowi o sile Królewskich. Jednak były trener Los Blancos, Bernd Schuster, ma dla piłkarza poważną przestrogę.

Jude Bellingham
IMAGO / Irina R. Hipolit Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Jude Bellingham zanotował fantastyczny początek sezonu w barwach Realu Madryt
  • Anglik zdobył pięć bramek w LaLiga i jest liderem klasyfikacji strzelców
  • Bernd Schuster ma dla piłkarza jedną bardzo ważną radę

Bellingham w tarapatach? Poważne ostrzeżenie dla gwiazdy Realu Madryt

Jude Bellingham z marszu stał się czołową postacią Realu Madryt. 20-letni angielski pomocnik zanotował fantastyczny początek sezonu, zdobywając pięć bramek w czterech pierwszych meczach LaLiga. Nowy nabytek Królewskich przewodzi w klasyfikacji strzelców.

Złoty okres Bellinghama trwa, ale poważne ostrzeżenie dla zawodnika przekazał Bernd Schuster, trener Realu Madryt w latach 2007-2008. Niemiec odniósł się do celebracji Anglika.

– Nie widzę niebezpieczeństwa, że ​​to wszystko uderzy mu do głowy. Ma nie tylko doświadczonego trenera, ale także świetnych kolegów z drużyny, którzy mogą skopać mu tyłek, jeśli trzeba go utrzymać na stałym poziomie. To bardzo typowy mechanizm w szatni Realu – powiedział Schuster dla tribalfootball.com.

– Świętował też bramki na rywalizujących boiskach. To nie jest mile widziane w Hiszpanii. Musi zachować ostrożność, w przeciwnym razie może wpaść w kłopoty poza domem – ostrzegł.

Zobacz także: Ceniony obrońca PSG na celowniku Realu Madryt

Czy Jude Bellingham powinien inaczej celebrować bramki na stadionach rywali?

Tak, nie powinien prowokować 6%
Nie, to absurd 94%
277+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, nie powinien prowokować
  • Nie, to absurd

Komentarze