Modrić ujawnił, co czyni Ronaldo wyjątkowym

Luka Modrić miał okazję grać w Realu Madryt z Cristiano Ronaldo w latach 2012-2018. Chorwacki zawodnik opowiedział ostatnio, co czyni Portugalczyka wyjątkowym.

Luka Modrić i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luka Modrić i Cristiano Ronaldo
  • Luka Modrić ostatnio nie szczędził pochwał w kierunku Cristiano Ronaldo
  • Chorwacki pomocnik jest pod wrażeniem podejścia Portigalczyka do pracy
  • 38-latek jest względem siebie bardzo wymagający

“To jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów”

Luka Modrić ostatnio podzielił się opinią na temat pięciu najlepszych zawodników, z którymi miał okazję grać. Włączył do tego grona Cristiano Ronaldo, uzasadniając swój wybór.

Cristiano Ronaldo wyróżnia się przede wszystkim etosem pracy. Zawsze stawia sobie wyżej poprzeczkę. Nigdy nie jest zadowolony z tego, co robi. To coś nieprawdopodobnego – mówił chorwacki pomocnik w rozmowie z Rio Ferdinandem w audycji na kanale Rio Ferdinand Presents FIVE.

Patrząc na jego osiągnięcia, można powiedzieć: “Wow, może trochę odpocząć”. Tak to jednak nie działa u Ronaldo. Etyka pracy i wymagania, jakie stawiał sobie i drużynie, były niesamowite – uzupełnił Modrić.

196-krotny reprezentant Portugalii w trakcie swojej kariery był między innymi kilka razy wybierany Piłkarzem Roku. Ronaldo z Realem wygrywał cztery razy Ligę Mistrzów i dwukrotnie został mistrzem La Liga.

Czytaj więcej: Real Madryt – Liverpool FC: typy, kursy, zapowiedź (15.03.2023)

Komentarze