Lewandowski stawia wymagania przed Barceloną. “To główny cel”

FC Barcelona pokonała Celtę Vigo, a Robert Lewandowski zdobył dwa gole. Po meczu Polak wskazał, co jest głównym celem Blaugrany na przyszłość.

Robert Lewandowski
IMAGO / Sergio Ruiz Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski zaliczył udany wieczór
  • Barcelona pokonała Celtę Vigo, a Polak zdobył dwa gole
  • Po spotkaniu Lewy wskazał cel Blaugrany

Robert Lewandowski wskazał cel FC Barcelony

FC Barcelona pokonała Celtę Vigo 2:1, a bohaterem spotkania został Robert Lewandowski. Polak w końcówce meczu musiał się zmierzyć z ogromnym stresem. Początkowo nie wykorzystał rzutu karnego, ale sędzia zdecydował się powtórzyć jedenastkę ze względu na przedwczesne wyjście bramkarza. Przy drugiej próbie Lewy nie miał problemów z trafieniem do siatki, kompletując dublet.

Lewandowski postanowił porozmawiać z mediami po końcowym gwizdku. W jednym z wywiadów przyznał, że FC Barcelona musi popracować nad regularnością. Polak wymaga od siebie i kolegów dobrej gry przez pełne 90 minut.

– W drugiej połowie graliśmy dobrze, ale zostaliśmy ukarani po jednej, szczęśliwej sytuacji Celty. Ofensywnie zaoferowaliśmy mało, trzeba zagrać coś więcej przez 45 minut. Myślę, że to główny cel na przyszłość – grać na takim samym poziomie przez 90 minut – powiedział Lewy, którego cytuje serwis FCBarca.com.