Ibrahimović ujawnił najgorsze wspomnienie w karierze

Zlatan Ibrahimović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović jest aktualnie wyłączony z gry z powodu kontuzji. Napastnik AC Milan robi jednak wszystko, co w jego mocy, aby kibice o nim nie zapomnieli. Zawodnik ostatnio podzielił się wspomnieniami z najgorszego momentu w swojej zawodowej karierze.

  • Zlatan Ibrahimović nie daje o sobie zapomnieć
  • 41-latek przerwę w grze z powodu kontuzji wykorzystuje na rozmowy z mediami
  • Szwed opowiedział ostatnio o swoich nieprzyjemnych wspomnieniach

“Barcelona najgorszym wspomnieniem w karierze”

Zlatan Ibrahimović leczy kontuzję kolana. Jeśli nie będzie żadnych problemów, to piłkarz będzie mógł wrócić do gry w połowie stycznia przyszłego roku. W rozmowie z Canal+ piłkarz pozwolił sobie na odrobinę otwartości.

Najgorszym wspomnieniem w mojej karierze jest Barcelona. Nie chodzi o piłkę nożną. Tam musiałem za dużo myśleć. Tak, zawiodłem się, wszystko robiłem inaczej. Myślałem dwa razy przed działaniem i się rozczarowałem. Tam straciłem swoją tożsamość. Później znalazłem ją ponownie, a to pozwoliło mi podbić świat – mówił Ibrahimović.

Zobacz także:

Szwedzki napastnik bronił barw ekipy z Camp Nou w latach 2009-2011. Razem z ekipą z Camp Nou zawodnik został mistrzem La Liga w sezonie 2009/20210. Na koncie Ibrahimovicia jest również Superpuchar Hiszpanii (2009, 2010) oraz Superpuchar Europy (2009). Na koncie 41-latka jest też Klubowe Mistrzostwo Świata (2009).

W tym sezonie Ibrahimović nie rozegrał jak na razie nawet jednego spotkania. Ogólnie zawodnik w Milanie rozegrał 159 meczów, notując w nich 92 trafienia i 35 asyst.

Czytaj więcej: Ibrahimovic zdradził swoje plany na najbliższą przyszłość

Komentarze