Fantastyczna bramka Polaka za oceanem. “Magic” [WIDEO]

Mateusz Bogusz otworzył wynik spotkania Los Angeles z Colorado Rapids w 19. minucie meczu. Polak trafił do siatki po efektownym uderzeniu z okolicy 15. metra.

Mateusz Bogusz
IMAGO / USA TODAY Network Na zdjęciu: Mateusz Bogusz
  • Mateusz Bogusz trafił do siatki w meczu przeciwko Colorado Rapids
  • Dla Polaka było to czwarte trafienie dla ekipy z Los Angeles
  • Jego zespół wysoko pokonał rywali aż 4:0

Bogusz się rozkręca

Już jakiś czas temu Mateusz Bogusz przeniósł się z UD Ibiza do MLS. A dokładnie do zespołu Los Angeles Football Club. Polak dotychczas w barwach klubu z miasta aniołów rozegrał 26 spotkań. Zdobył w nich cztery bramki i zanotował pięć asyst. Ostatnie trafienie zaliczył w ligowym starciu z Colorado Rapids w 19. minucie meczu.

22-latek otworzył wynik spotkania pięknym, technicznym strzałem po dalszym rogu bramki z okolicy 15. metra. Tym samym pozostawił bramkarza rywali bez szans na skuteczną interwencję. Polak na boisku przebywał do 64. minuty, kiedy to został zmieniony. Ostatecznie jego zespół pokonał Rapids 4:0.