Southgate może zostać uhonorowany. Wielkie wyróżnienie za sukcesy

Anglia doskonale spisuje się na Euro 2024, chociaż styl jej gry pozostawia wiele do życzenia. Telegraph Football twierdzi, że Gareth Southgate może otrzymać specyficzną "nagrodę" za sukcesy reprezentacji.

Gareth Southgate
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Gareth Southgate

Anglia gra o finał, Southgate gra o tytuł

Już dzisiaj poznamy drugiego finalistę Euro 2024. Z kim w Berlinie zagra Hiszpania? O miejsce na Olympiastadion walczą Holandia i Anglia. W tej rywalizacji trudno wskazać faworyta, a obie ekipy mają właściwie dokładnie takie same szanse na awans. Jednak większym doświadczeniem mogą pochwalić się Synowie Albionu. To może zadecydować o sukcesie w starciu na Signal Iduna Park.

POLECAMY TAKŻE

Anglia znowu ma szansę na medal Mistrzostw Europy. Od decydującego meczu dzieli ją tylko jedno starcie. Czy na kolejnym turnieju podopieczni Garetha Southgate’a także powalczą o złoto? Chociaż styl, który prezentuje kadra z Wysp, jest powszechnie krytykowany, trudno odmówić jej skuteczności.

Southgate dał Anglikom nadzieję na sukcesy. To chcą docenić władze kraju. Selekcjoner może zostać uhonorowany… tytułem szlacheckim. Telegraph Football sugeruje, że może do tego dojść nawet jeżeli jego drużyna nie sięgnie po złoto. Na poprzednim Euro Synowie Albionu przegrali z Włochami i zakończyli zmagania na 2. miejscu. Czy teraz uda im się pokonać Holandię i zatrzymać Hiszpanię?

Zobacz także: Holandia – Anglia: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze