Kuriozalna sytuacja po meczu Hiszpania – Francja. Gwiazda doznała kontuzji przez ochroniarza

Alvaro Morata może nie zagrać w finale Mistrzostw Europy 2024. Po meczu z Francją reprezentant Hiszpanii został staranowany przez jednego z ochroniarzy. Niewykluczone, że piłkarz doznał kontuzji.

Alvaro Morata
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Alvaro Morata

Ochroniarz wpadł na Moratę, napastnik poczuł ból w kostce

Reprezentacja Hiszpanii we wtorek wieczorem po raz pierwszy od dwunastu lat awansowała do wielkiego finału Mistrzostw Europy. Podopieczni Luisa de la Fuente bardzo szybko odrobili jednobramkową stratę i ostatecznie wygrali z Francją po bramkach Lamine Yamala i Daniego Olmo. Świętowanie zwycięstwa i awansu do finału Euro 2024 zakłóciło zdarzenie z udziałem jednego z liderów zespołu Alvaro Moraty.

POLECAMY TAKŻE

Piłkarze wraz ze sztabem od razu po zakończeniu spotkania wybiegli na murawę, aby świętować awans do finału. Ze swojej roli nie wywiązali się natomiast ochroniarze, którzy dopuścili do sytuacji, gdzie pojedyncze osoby prześlizgnęły się z trybun na boisko. W pewnym momencie, gdy jeden ze stewardów gonił po murawie kibica, poślizgnął się i wpadł prosto w Alvaro Moratę. Reprezentant Hiszpanii wyraźnie odczuł to starcie i momentalnie chwycił się za nogę w okolicach kostki.

Póki co nie wiadomo jak groźny jest uraz napastnika Ateltico Madryt. Jeśli hiszpański piłkarz doznał kontuzji, to jego występ w finale Euro 2024 stoi pod znakiem zapytania. Decydujący mecz w mistrzostwach Starego Kontynentu odbędzie się w niedzielę (14 lipca) na Olympiastadion w Berlinie. Reprezentacja Hiszpanii zagra tam z wygranym z pary Holandia – Anglia.

Komentarze