Awaryjne powołanie Paulo Sousy. Powodem kontuzja

Radosław Majecki
Radosław Majecki PressFocus

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa zdecydował się na dodatkowe powołanie Radosława Majeckiego do kadry na zbliżające się mecze eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Albanią. 21-letni bramkarz AS Monaco zastąpi w kadrze kontuzjowanego Bartłomieja Drągowskiego.

  • Bartłomiej Drągowski z powodu kontuzji nie weźmie udziału w zgrupowaniu przed meczami z San Marino i Albanią
  • Paulo Sousa w miejsce bramkarza Fiorentiny zdecydował się powołać Radosława Majeckiego

Majecki powołany za Drągowskiego

Bartłomiej Drągowski to kolejny zawodnik, który nie będzie mógł wziąć udziału w zgrupowaniu przed październikowymi meczami eliminacji mistrzostw świata. Bramkarz Fiorentiny dołączył do Arkadiusza Recy i Macieja Rybusa, których udział w zbliżających się meczach został wykluczony już wcześniej. 24-latek nie będzie do dyspozycji Paulo Sousy z powodu urazu mięśniowego, którego doznał w ostatnim ligowym meczu swojego zespołu.

We wtorek selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa podjął decyzję o powołaniu w miejsce Drągowskiego bramkarza AS Monaco Radosława Majeckiego. Tym samym w zgrupowaniu przed meczami z San Marino i Albanią udział weźmie czterech bramkarzy. Powołania otrzymali również Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski i Wojciech Szczęsny.

Należy jednak pamiętać, że Fabiański po sobotnim meczu z San Marino, który będzie jego pożegnalnym występem w kadrze, opuści zgrupowanie i wróci do Anglii.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9. października 2021 20:42.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze