Selekcjoner Polski będzie obecny na meczach Ekstraklasy

Paulo Sousa
Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Paulo Sousa

W ostatnim czasie szeroko komentowana była nieobecność Paulo Sousy na meczach PKO Ekstraklasy. Portugalczyk nigdy nie odniósł się do krytyki płynącej z mediów. Tymczasem Adam Godlewski z Echo Dnia podał, że selekcjoner kadry zjawi się wkrótce na polskich stadionach.

  • Paulo Sousa obejrzy trzy spotkania PKO Ekstraklasy
  • Portugalczyk skupi największą uwagę na Kamilu Pestce z Cracovii
  • Stąd też możemy spodziewać się kolejnych debiutów w kadrze podczas listopadowych spotkań eliminacyjnych

Paulo Sousa obejrzy mecze PKO Ekstraklasy

Według informacji przekazanych przez dziennikarza Echa Dnia wynika, że Paulo Sousa zjawi się wkrótce w Polsce. Adam Godlewski wskazał też trzy pojedynki, które obejrzy selekcjoner Biało-czerwonych.

Portugalczyk zamierza najpierw zasiąść na trybunach w Krakowie, gdzie obejrzy starcie CracoviaRadomiak 29 października. Opiekun naszych kadrowiczów jest zainteresowany młodym talentem Pasów. Mowa tutaj o Kamilu Pestce. Zawodnik całkiem nieźle radzi sobie na lewym wahadle, co może pomóc w powiększeniu głębi wyborów na tej pozycji w reprezentacji. Następnego dnia uda się do Białystoku, w którym podejrzy mecz Jagiellonia Piast.

Na koniec w niedzielę zasiądzie na Łazienkowskiej. Wówczas będzie świadkiem rywalizacji LegiaPogoń Szczecin. Natomiast Polacy przystąpią do ostatnich spotkań eliminacyjnych w połowie listopada. Najpierw czeka nas walka z Andorą, z kolei później z Węgrami.

Przeczytaj również: Dlaczego podejście Paulo Sousy do klubów Ekstraklasy jest szkodliwe?

Komentarze