Matty Cash szczęśliwy po debiucie. “Kocham grać dla Polski”

Matty Cash
Pressfocus Na zdjęciu: Matty Cash

W piątek podczas rywalizacji Andory z Polską z orzełkiem na piersi zadebiutował Matty Cash. Dla 24-latka to wielkie wydarzenie, ponieważ o polski paszport starał się od kilku lat. Paulo Sousa wpuścił obrońcę po przerwie, natomiast sam zainteresowany podzielił się z dziennikarzami swoimi odczuciami zaraz po tym spotkaniu.

Czytaj dalej…

  • Podczas spotkania Andora – Polska zadebiutował Matty Cash
  • Świeżo upieczony kadrowicz Paulo Sousy nie ukrywał radości po ostatnim gwizdku sędziego
  • Defensor w kilku zdaniach (jeszcze po angielsku) opowiedział o swoich odczuciach

Matty Cash zagrał po raz pierwszy dla Polski

To spełnienie moich marzeń i wyjątkowy moment dla mnie. Wyglądaliśmy świetnie i to było wyjątkowe zwycięstwo – zaczął Cash.

Za każdym razem, gdy gram, daję z siebie 100 procent. Dobrze mi się grało z chłopakami – stwierdził.

Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Zgrupowanie było fantastyczne. Cieszyłem się każdym momentem. Chłopacy przywitali mnie miło. Kocham tu być i kocham grać dla Polski – wyjawił.

Mam nadzieję, że będę mógł to zrobić jeszcze wiele razy. Rozmawiałem z trenerem przed meczem i powiedział mi, że zagram przez pewną część meczu. Nie wiedziałem, ile, ale byłem gotowy. Ten moment zapamiętam na zawsze – uznał.

Matty Cash pojawił się na boisku w 63. minucie. Zmienił Frankowskiego i dokończył zawody na prawej flance. Momentami zauważyć można było słabsze zgranie z resztą drużyny, jednak 24-latek był aktywny w ataku oraz solidnie harował w obronie. W poniedziałek zagramy z Węgrami. Wówczas Paulo Sousa prawdopodobnie też wpuści nowego kadrowicza po przerwie.

Polska
Węgry
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 20:40.

Przeczytaj również: Paulo Sousa ocenił mecz z Andorą

Komentarze