Roberto Martinez nie zamierza rezygnować z weterana

Cristiano Ronaldo w tym roku zdecydował się na transfer do Al-Nassr. Jednocześnie Portugalczyk postanowił podbić Arabię Saudyjską. The Athletic podaje natomiast, że 38-latek ma znaleźć się w kadrze reprezentacji Portugalii na marcowe spotkania eliminacyjne do Euro 2024.

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • W marcu reprezentacja Portugalii rozegra spotkania eliminacji do mistrzostw Europy z Liechtensteinem oraz Luksemburgiem
  • The Athletic twierdzi, że Cristiano Ronaldo ma znaleźć się w kadrze Selecao dowodzonej przez Roberto Martineza
  • 38-latek stanie przed szansą rozegrania pierwszego meczu w drużynie narodowej od pamiętnej potyczki z Marokiem

Roberto Martinez gotowy na powołanie Ronaldo

Cristiano Ronaldo i jego postawa w trakcie mistrzostw świata w Katarze rodziła dużo zastrzeżeń. Nawet ówczesny selekcjoner reprezentacji Portugalii w pewnym momencie stracił cierpliwość do zawodnika, sadzając go na ławce rezerwowych.

The Athletic podaje natomiast, że zawodnik grający aktualnie w lidze saudyjskiej, ma znaleźć się w kadrze reprezentacji Portugalii na spotkania z Liechtensteinem oraz Luksemburgiem, które odbędą się 23 i 26 marca. Będą to jednocześnie pierwsze mecze dla Roberto Martineza w roli opiekuna Selecao.

Ronaldo ostatni występ w drużynie narodowej zaliczył w ćwierćfinale katarskiego mundialu przeciwko Maroku (0:1). Nowy selekcjoner po tym, jak przejął stery nad portugalską kadrą, zadeklarował gotowość powołania doświadczonego zawodnika do reprezentacji Portugalii.

Czytaj więcej: Modrić ujawnił, co czyni Ronaldo wyjątkowym

Komentarze