Nieoczywiste wybory Michała Probierza. Polska – Czechy: znamy składy

Reprezentacja Polski wciąż ma matematyczne szanse na bezpośredni awans do Mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni dziś zmierzą się z Czechami. Michał Probierz podał skład na piątkowy pojedynek. W jedenastce brakuje Piotra Zielińskiego, który jest chory i nie ma go nawet na ławce rezerwowych.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
IMAGO / Adam Starszynski / PressFocus / Newspix.pl Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Polacy w piątek wieczorem zmierzą się z Czechami na Stadionie Narodowym
  • Biało-Czerwoni mają jeszcze matematyczne szanse na bezpośredni awans do EURO 2024
  • Wiemy, jaką jedenastkę do gry desygnował dzisiaj selekcjoner Michał Probierz

Nadzieja umiera ostatnia. Składy na mecz Polaków z Czechami

Reprezentacji Polski w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2024 pozostało jeszcze tylko jedno spotkanie. Aby bezpośrednio awansować na turniej w Niemczech, Biało-Czerwoni muszą dzisiaj pokonać Czechów i liczyć na korzystny wynik w innym meczu.

Selekcjoner drużyny narodowej Michał Probierz podał już jedenastkę, która za kilkadziesiąt minut wybiegnie na murawę Stadionu Narodowego. W składzie reprezentacji Polski nie ma Piotra Zielińskiego, który zmaga się z chorobą i został w pokoju hotelowym.

W linii obrony zagra m.in. Jan Bednarek, w środku pola szansę otrzymali Jakub Piotrowski oraz Bartosz Slisz, a za strzelanie bramek odpowiedzialni będą Robert Lewandowski wraz z Karolem Świderskim.

Początek starcia o godzinie 20:45. Transmisja będzie dostępna na następujących kanałach telewizyjnych – TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Polska: Szczęsny – Bednarek, Bochniewicz, Kiwior – Frankowski, Slisz, Piotrowski, Damian Szymański, Zalewski – Świderski, Lewandowski

Czechy: Stanek – Zima, Brabec, Holes – Cofual, Sadilek, Soucek, Doudera – Provod – Chytil, Kuchta

Komentarze