Mołdawska federacja z miłą niespodzianką dla fanów z Polski

Jak poinformował Sebastian Staszewski z "Interii", federacja mołdawska postanowiła podwoić pulę biletów przeznaczonych dla PZPN. Z tego też powodu zamiast pierwotniej liczby 500 wejściówek, nasz związek otrzymał 1000 biletów.

Polska
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Polska
  • Mołdawska federacja przygotowała miły prezent dla kibiców z Polski
  • Nasi fani dostali dwa razy więcej biletów niż trzeba było
  • W sumie na stadionie zasiądzie około 1000 Polaków

Podwoili pulę biletów

Już w najbliższy wtorek reprezentacja Polski rozegra swój trzeci mecz w ramach eliminacji EURO 2024. Rywalem w wyjazdowym starciu będzie Mołdawia. Biało-Czerwoni są już na miejscu w Kiszyniowie, a wraz z nimi coraz liczniejsza delegacja kibiców naszej kadry, która ma wspierać podopiecznych Fernando Santosa w tym spotkaniu.

Teraz, jak poinformował Sebastian Staszewski z “Interii”, federacja mołdawska postanowiła podwoić pulę biletów przeznaczonych dla PZPN. Z tego też powodu zamiast pierwotniej liczby 500 wejściówek, nasz związek otrzymał 1000 biletów dla kibiców reprezentacji Polski.

Zdaniem dziennikarza ten miły gest wynika z obawy lokalnych władz piłkarskich o niską frekwencję w środku tygodnia. Drugim powodem miała być przeszłość i pamiętny mecz zremisowany za kadencji Waldemara Fornalika w 2013 roku.

Czytaj więcej: Tymoteusz Puchacz zaskoczył. Niespodziewany transfer Polaka

Komentarze