Selekcjoner reprezentacji Czech przed spotkaniem z Polską. “Mam małą przewagę nad Fernando Santosem”

Mecz Polski z Czechami w ramach eliminacji do EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami. Przed pojedynkiem w Pradze głos zabrał selekcjoner gospodarzy - Jaroslav Silhavy.

Jaroslav Silhavy
PressFocus Na zdjęciu: Jaroslav Silhavy
  • Dzisiaj o godzinie 20:45 Polska zagra z Czechami
  • Jaroslav Silhavy zdradził, że ustalił już skład na to spotkanie
  • Selekcjoner gospodarzy wypowiedział się także o Fernando Santosie

Jaroslav Silhavy przed meczem Czechy – Polska

Reprezentacja Polski wczoraj wieczorem przyleciała do Pragi, gdzie w dziś o godzinie 20:45 zmierzy się z Czechami w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Selekcjoner drużyny gospodarzy Jaroslav Silhavy na konferencji prasowej został zapytany przez dziennikarzy o nowego opiekuna Biało-Czerwonych, Fernando Santosa.

Myślę, że mam małą przewagę nad Fernando Santosem, ponieważ jestem z drużyną od dłuższego czasu i nie mam bariery językowej. Warto jednak podkreślić, że selekcjoner reprezentacji Polski jest bardzo doświadczonym trenerem i na pewno poradzi sobie w takiej sytuacji – przyznał Jaroslav Silhavy.

Mam już w głowie skład, formację i taktykę na piątkowy mecz. Nawet nie myślę zbytnio o tym, że wytypowana jedenastka może się zmienić. Coś musiałoby się stać na treningu przedmeczowym, albo ktoś musiałby nagle zachorować, ale nie chcę nawet podejmować takiego tematu – dodał opiekun naszych najbliższych rywali.

Komentarze