Mecz z Albanią odbił się echem też w Hiszpanii. “Obecność Lewego na Euro 2024 skomplikowana”

Porażka Polaków z Albanią została zauważona również w Hiszpanii. Tamtejsi dziennikarze podkreślają, że występ gwiazdy ich ligi – Roberta Lewandowskiego – na Euro 2024 stoi pod znakiem zapytania.

Robert Lewandowski
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Reprezentacja Polski skompromitowała się podczas wrześniowego zgrupowania
  • Z powodu Roberta Lewandowskiego temat ten jest też głośny w Hiszpanii
  • Kataloński Sport podkreśla, że udział gwiazdy La Ligi w Euro 2024 stoi pod znakiem zapytania

“Lewandowski upada”

Robert Lewandowski od momentu transferu do FC Barcelony znajduje się na świeczniku w Hiszpanii. Na początku tego sezonu jest to jeszcze wyraźniejsze, bo kapitan Biało-czerwonych nie błyszczy formą nie tylko w meczach reprezentacji Polski, ale i w barwach Blaugrany. Główne hiszpańskie dzienniki skomentowały fatalną porażkę w Tiranie.

“Lewandowski upada, a zespół Sylvinho komplikuje sytuację Polaków. Zespół Santosa ma tylko dwa zwycięstwa w pięciu meczach. Lewandowski był odseparowany od kolegów w meczu z Albanią” – piszą dziennikarze Mundo Deportivo.

“Albańczycy udowodnili, że się rozwijają. Odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad Polską. Ten wynik sprawia, że występ Lewandowskiego na Euro 2024 staje się skomplikowany” – można przeczytać w Sporcie.

“Trzy dni temu Polacy byli bliscy porażki z Wyspami Owczymi, ale na kwadrans przed końcem wkroczył Lewandowski i uratował swój zespół przed nadchodzącą katastrofą. Tym razem do tego nie doszło. Przed Polakami bardzo trudne zadanie, jeżeli chcą wystąpić na kolejnych mistrzostwach Europy” – dodali w Marce.

Lewandowski rozegrał w tym sezonie cztery mecze w La Lidze. Zanotował w nich dwie bramki i asystę. W najbliższy weekend jego drużyna zmierzy się z Realem Betis.

Zobacz też: Jasna deklaracja Santosa. “Nie podam się do dymisji”.

FC Barcelona
Real Betis
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2023 20:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze