Żelek Żyżyński pisze dla Goal.pl!

Żelisław Żyżyński
PressFocus Na zdjęciu: Żelisław Żyżyński

Przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy mamy dla naszych czytelników kolejną niespodziankę. Żelisław Żyżyński, komentator i ekspert Canal+ Sport został naszym stałym współpracownikiem. Co tydzień w czwartki na Goal.pl będziemy mieli dla Was teksty jego autorstwa. 

Grupa Goal.pl rozwija się dynamicznie. To stwierdzenie nie jest pustym sloganem. Chcemy, abyście w tym miejscu mogli miło spędzać czas i zawsze znaleźć coś dla siebie. Rośniemy z naszym kanałem na YouTube, a także dostarczamy coraz więcej treści premium na stronie internetowej. Idziemy za ciosem i prezentujemy Wam kolejnych autorów i współpracowników, ekspertów w swoich dziedzinach. Dzisiaj pierwszy z nich. Przed Wami Żelisław Żyżyński, jeden z największych ekspertów od Ekstraklasy. 

Żelek Żyżyński jest jednoznacznie kojarzony ze stacją Canal+ Sport. Jest komentatorem i reporterem, był gospodarzem specjalnych programów o Ekstraklasie (Super Piątek i Ekstraklasa Po Godzinach). W przeszłości przez dekadę pracował w Przeglądzie Sportowym. 

W Goal.pl Żelek będzie pojawiał się co czwartek ze swoimi tekstami. Będzie miał dla Was wywiady i felietony, głównie na temat Ekstraklasy. Jego debiut już dzisiaj.

Komentarze

Na temat “Żelek Żyżyński pisze dla Goal.pl!