Wisła – Napoli: przewidywane składy

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Wisła Kraków zmierzy się w środę z Napoli w towarzyskim spotkaniu, który uświetni obchody 115-lecia Białej Gwiazdy. Mecz rozegrany na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie. Sprawdź na mecz Wisła – Napoli przewidywane składy.

  • Z okazji 115-lecia klubu Wisła Kraków zmierzy się w towarzyskim meczu z Napoli
  • Spotkanie rozegrane zostanie 4 sierpnia (środa) o godzinie 18:00 na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie

Przewidywane składy na mecz Wisła – Napoli

Wisła ma już za sobą dwa oficjalne spotkania. Po dwóch kolejkach nowego sezonu 2021/22 PKO Ekstraklasy Biała Gwiazda z czterema punktami na koncie prowadzi w ligowej tabeli. Po pierwszych kolejkach wykrystalizował się już podstawowy skład i szkielet zespołu. Wiele wskazuje na to, że w środowym meczu zobaczymy Wisłę w podobnym zestawieniu, choć drobne korekty również są możliwe. Kilku zawodników nadal jest wyłączonych z gry ze względu na rehabilitację.

Napoli jest w środku przygotowań do nowego sezonu i do Krakowa na pewno nie przyjedzie w najsilniejszym składzie. Jest to związane z kontuzjami kilku zawodników (m. in. Driesa Mertensa) oraz późniejszymi powrotami do treningów zawodników, którzy rywalizowali w mistrzostwach Europy (Lorenzo Insigne, Giovani Di Lorenzo, Alex Meret). W kadrze na mecz z Wisłą zabrakło również Victora Osimhena, któremu sztab szkoleniowy postanowił dać odpocząć.

Kogo możemy zobaczyć w składzie Napoli? Na murawie niemal na pewno pojawi się pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński, a niewykluczone, że szansę występu otrzyma również drugi z Polaków w kadrze włoskiego zespołu – utalentowany bramkarz Hubert Idasiak.

Przewidywane składy:

Wisła: Biegański – Gruszkowski, Frydrych, Sadlok, Hanousek – Yeboah, Żukow, El Mahdioui, Skvarka, Młyński – Brown Forbes

Napoli: Idasiak – Malcuit, Manolas, Koulibaly – Elmas, Lobotka, Zieliński, Costa, Machach – Politano

Zobacz także: Typy na mecz Wisła – Napoli

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 4. sierpnia 2021 17:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze