Kolejne zmiany w Wiśle Kraków. Klub zwolnił dyrektora sportowego

Tomasz Pasieczny
Pressfocus Na zdjęciu: Tomasz Pasieczny

Tomasz Pasieczny został zwolniony z funkcji dyrektora sportowego Wisły Kraków. Biała Gwiazda znajduje się w poważnym kryzysie, dlatego to dopiero początek większej rewolucji.

  • Tomasz Pasieczny zwolniony z Wisły Kraków
  • Działacz odpowiadał za transfery od lipca 2021 r.
  • Słabe wyniki podczas kampanii 2021/22 sprawiły, że klub potrzebuje zmian na każdej płaszczyźnie

Idą zmiany w Wiśle Kraków

Seria gorszych wyników Wisły Kraków przyczyniła się do powrotu Jerzego Brzęczka na ławkę trenerską. To właśnie byłemu selekcjonerowi reprezentacji Polski powierzono odbudowę zwycięskiego genu zespołu.

Na razie nie widać znaczącej poprawy, a zbyt pasywna postawa podczas zimowego okienka przyczyniła się do kolejnego zwolnienia. Tym razem z pracą pożegnał się Tomasz Pasieczny, który od lipca 2021 r. pełnił funkcję dyrektora sportowego.

– “Tomasz Pasieczny przestał pełnić obowiązki Dyrektora Sportowego Wisły Kraków. Projekt rozpoczęty w lipcu 2021 roku – mający na celu realizację polityki transferowej, a także organizację oraz koordynację pracy pionu sportowego – nie będzie kontynuowany” – przekazał klub w oficjalnym oświadczeniu.

Obecnie Wisła Kraków wylądowała na przedostatnim miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy. Sytuacja robi się coraz bardziej poważna, ponieważ dalsza seria niepowodzeń może przyczynić się do spadku. W sobotnie po południe będzie okazja do poprawy nastrojów, kiedy Biała Gwiazda zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 5 marca 2022 19:57.

Tetrycy w Goal.pl

Jeżeli jeszcze nie widzieliście premierowego odcinka dwóch Tetryków w Goal.pl, koniecznie należy nadrobić zaległości. Kuba Olkiewicz i Leszek Milewski zdradzili własne odczucia odnośnie dzisiejszych czasów i działań FIFA oraz UEFA w tych ciężkich momentach.

Czytaj więcej: Jerzy Dudek: dostałem zdjęcia od przyjaciela z Ukrainy. To coś przerażającego

Komentarze