Trener Pogoni z olimpijskim spokojem po meczu w Lubinie. “Trochę cierpieliśmy”

Pogoń Szczecin wygrała rzutem na taśmę w meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (1:0). Gola na wagę wygranej Portowców strzelił Marcel Wędrychowski. Trener Granatowo-bordowych nie ukrywał radości po cennym zwycięstwie.

Jens Gustafsson
  • Pogoń Szczecin wygrała w sobotni wieczór jedenaste spotkanie w sezonie
  • Portowcy pokonali Zagłębie Liubin dzięki bramce zdobytej w doliczonym czasie gry
  • Swój komentarz na temat zawodów przedstawił trener szczecinian

Jens Gustafsson po meczu Zagłębie – Pogoń

Pogoń Szczecin dzięki temu, że pokonała Zagłębie Lubin, wciąż może liczyć się w grze o miejsce premiowane grą w eliminacjach do europejskich pucharów latem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa. To jest taki rodzaj dużego zwycięstwa, gdy wygrywa się po bramce w ostatniej minucie spotkania. Jestem dumny z całej drużyny. Wszyscy zawodnicy poświęcili się dla zespołu w każdej sytuacji – mówił Jens Gustafsson cytowany przez Zaglebie.com.

Trochę cierpieliśmy w tym spotkaniu. Muszę przyznać, że Zagłębie jest naprawdę dobrą drużyną. Obraz meczu był taki, że był bardzo otwarty i mógł pójść w obie strony. Druga połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu, ale bardzo dobrze broniliśmy i utrzymaliśmy czyste konto do końca – dodał trener Pogoni.