Śląsk potwierdza. Jacek Magiera przedłużył umowę

W piątek odbyła się konferencja przed spotkaniem Śląsk Wrocław - Widzew Łódź w 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Podczas spotkania z dziennikarzami ogłoszono istotną informację w kontekście przyszłości klubu.

Jacek Magiera
Obserwuj nas w
IMAGO / ZUMA Wire/ Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Jacek Magiera
  • W sobotę Śląsk Wrocław podejmie Widzew Łódź w 23. serii gier Ekstraklasy
  • Na przedmeczowej konferencji prasowej Wojskowi ogłosili ważną informację
  • Nową umowę podpisał Jacek Magiera, szkoleniowiec ekipy z Dolnego Śląska

Oficjalnie: Śląsk i Magiera razem dwa kolejne sezony

Śląsk Wrocław w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie powyżej oczekiwań. Poprzednie rozgrywki Wojskowi zakończyli na 15. miejscu, a więc tuż nad strefą spadkową, natomiast teraz walczą o mistrzostwo Polski. Po 22. spotkaniach ekipa z Dolnego Śląska zajmuje 2. lokatę w tabeli PKO BP Ekstraklasy i ma taki sam dorobek punktowy jak liderująca Jagiellonia.

POLECAMY TAKŻE

Znakomite wyniki drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę zostały docenione przez władze klubu. Na konferencji prasowej przed meczem z Widzewem ogłoszono, że trener, który prowadzi Śląsk od kwietna 2023 roku, otrzymał nowy kontrakt. Teraz jego umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2026 roku.

Magiera poprowadził Śląsk łącznie w 68 spotkaniach. Jego aktualna przygoda we Wrocławiu to drugi kontakt z tym klubem. Wcześniej miał okazję pracować na Dolnym Śląsku przez 12 miesięcy od marca 2021 roku.

Komentarze