Legia wydała raport medyczny nt. stanu zdrowia napastnika

Carlitos nie dokończył sobotniego spotkania z Górnikiem Zabrze. Napastnik Legii Warszawa doznał niskiego stopnia uszkodzenia mięśnia przywodziciela, a to oznacza 7-10 dni pauzy.

Carlitos
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Carlitos
  • Carlitos nabawił się kontuzji w meczu z Górnikiem
  • Hiszpan opuścił boisko w 77. minucie spotkania
  • Jego przerwa w treningach potrwa 7-10 dni

Carlitos odpocznie od gry, Hiszpana czeka 7-10 dni przerwy

Carlitos nie będzie najlepiej wspominał ostatniego spotkania Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze w ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Stołeczny klub co prawda po zwycięstwie 1:0 wyjechał z Roosevelta z trzema punktami, ale hiszpański napastnik musiał opuścić boisko, ponieważ doznał urazu.

Co ciekawe, 32-latek zameldował się na murawie w 62. minucie, kiedy to zmienił Ernesta Muciego, a już 15 minut później zszedł z kontuzją. Carlitos nabawił się niskiego stopnia uszkodzenia mięśnia przywodziciela. Szacowany czas powrotu zawodnika do treningów wynosi od 7 do 10 dni – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Legii Warszawa.

Drugi pobyt hiszpańskiego atakującego na Łazienkowskiej nie jest zbyt udany – środkowy napastnik pokazuje swoją przydatność głównie w Pucharze Polski.

Carlitos w 18 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 4 bramki i zaliczył tyle samo asyst. Wychowanek Elche był piłkarzem Wojskowych także w sezonie 2018-2019.

  • Czytaj więcej:
Wisła Kraków jednak nie zakontraktuje hiszpańskiego bramkarza
Kiko Ramirez

Javi Benitez nie przekonał sztabu szkoleniowego Wisły Kraków – Hiszpański bramkarz Javi Benitez wrócił do Hiszpanii, co oznacza, że nie zostanie zakontraktowany przez Wisłę Kraków – czytamy na twitterowym koncie Białej Gwiazdy. 26-letni golkiper był testowany przez klub z Reymonta w ostatnim sparingu przeciwko drużynie do lat 19. Seniorski zespół Wisły Kraków pokonał swoich młodszych

Czytaj dalej…

Komentarze