Legia bez sentymentów. Żegna się z transferowym niewypałem

Mattias Johansson nie będzie miał okazji pożegnać się z kibicami Legii Warszawa. Wygasający kontrakt Szweda nie zostanie przedłużony. On sam nie trenuje z zespołem, dlatego nie zagra w ostatnim meczu sezonu - informuje portal Gol24.pl.

Mattias Johansson
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mattias Johansson
  • Mattias Johansson odejdzie z Legii Warszawa po sezonie
  • Jego wygasający kontrakt nie zostanie przedłużony
  • Szwedzki defensor rozegrał łącznie 45 spotkań

Szwed nie sprawdził się przy Łazienkowskiej

Legia Warszawa wiązała z transferem Mattiasa Johanssona duże nadzieje. Niestety, jak to zwykle bywa w przypadku zawodników z niezłym piłkarskim CV, w Ekstraklasie nie do końca się sprawdził.

Na przeszkodzie do regularnej gry Szwedowi stanęły problemy zdrowotne. Przez część rundy jesiennej grał w wyjściowej jedenastce, zaś wiosną pojawił się na murawie ledwie dwukrotnie. Aktualnie leczy kontuzję i nie trenuje z zespołem, dlatego nie wystąpi w ostatnim meczu sezonu 2022/2023.

Johansson nie będzie miał więc okazji, aby pożegnać się z kibicami. Według informacji portalu Gol24.pl, 31-latek może rozpocząć poszukiwania nowego klubu. Legia Warszawa zdecydowała o nieprzedłużaniu wygasającego latem kontraktu.

W barwach Legii Warszawa Johansson zagrał łącznie 45 razy i strzelił dwie bramki.

Zobacz również: Pogoń pragnie medalu. Gustafsson: jeśli się nie uda, będę widział ten sezon jako pełen wzlotów i upadków

Komentarze