Lechia wydała komunikat w sprawie doniesień o zwolnieniu trenera

Lechia Gdańsk wydała komunikat w sprawie przyszłości Marcina Kaczmarka. W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji dotyczących zmiany trenera. Dyrektor sportowy Łukasz Smolarow przekazał, że Kaczmarek poprowadzi najbliższy mecz gdańszczan.

Marcin Kaczmarek
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marcin Kaczmarek
  • Lechia Gdańsk odpowiedziała na doniesienia o zwolnieniu trenera
  • Marcin Kaczmarek poprowadzi najbliższy mecz
  • Już w piątek Lechia Gdańsk zmierzy się z Miedzią Legnica

Lechia oczyszcza atmosferę

Lechia wciąż znajduje się w fatalnej sytuacji. Gdańszczanie trafili do strefy spadkowej i niewiele wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości mieli zacząć lepiej punktować. Po wysokiej porażce z Lechem Poznań pod znakiem zapytania stanęła dalsza praca na ławce trenerskiej Marcina Kaczmarka. W mediach pojawiły się informacje, że Lechia rozgląda się za nowym szkoleniowcem, a podane zostały nawet konkretne nazwiska. Teraz klub odniósł się do doniesień.

Ostatnie trzy dni spędziliśmy na rozmowach indywidualnych z zawodnikami i trenerami. Poświęciliśmy na to dużo czasu. Takie otwarte i szczere dyskusje były bardzo potrzebne, żeby powiedzieć sobie, co nie funkcjonuje w naszej drużynie. Miało to za zadanie oczyścić atmosferę, co myślę, że nastąpiło. W odpowiedzi na liczne pytania – trener Marcin Kaczmarek przygotowuje zespół do meczu z Miedzią Legnica – powiedział dyrektor sportowy Łukasz Smolarow.

Lechia zagra z Miedzią Legnica już w najbliższy piątek. To bardzo ważne spotkanie dla układu dolnej części tabeli. Jeśli gdańszczanie przegrają, staną się nową czerwoną latarnią Ekstraklasy. Ewentualne zwycięstwo pozwoli natomiast zbliżyć się do bezpiecznej lokaty.

Zobacz również:

Szykuje się zmiana na ławce trenerskiej Jagiellonii? Najbliższy mecz zadecyduje
Maciej Stolarczyk

Decydujący mecz dla Stolarczyka Jagiellonia Białystok od początku sezonu nieustannie jest uwikłana w walkę o utrzymanie w Ekstraklasie. Wiosną nie udało się poprawić wyników, bowiem białostoczanie wciąż znajdują się w okolicach strefy spadkowej. Władzom klubu z Podlasia zaczyna brakować cierpliwości do osoby Macieja Stolarczyka, który w najbliższym czasie może stracić pracę. W chwili obecnej Jagiellonia

Czytaj dalej…

Komentarze