Szykuje się zmiana na ławce trenerskiej Jagiellonii? Najbliższy mecz zadecyduje

Jagiellonia Białystok skłania się ku zmianie trenera. Maciej Stolarczyk nie notuje satysfakcjonujących wyników i może niebawem zostać zwolniony. O jego przyszłości ma zadecydować mecz z Górnikiem Zabrze.

Maciej Stolarczyk
fot. PressFocus Na zdjęciu: Maciej Stolarczyk
  • Przyszłość Macieja Stolarczyka w Białymstoku stoi pod znakiem zapytania
  • TVP Sport informuje, że zawodnicy nie są zadowoleni z poziomu treningów
  • Decydujący dla Stolarczyka będzie najbliższy mecz z Górnikiem Zabrze

Decydujący mecz dla Stolarczyka

Jagiellonia Białystok od początku sezonu nieustannie jest uwikłana w walkę o utrzymanie w Ekstraklasie. Wiosną nie udało się poprawić wyników, bowiem białostoczanie wciąż znajdują się w okolicach strefy spadkowej. Władzom klubu z Podlasia zaczyna brakować cierpliwości do osoby Macieja Stolarczyka, który w najbliższym czasie może stracić pracę.

W chwili obecnej Jagiellonia ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, a z ostatnich dwunastu ligowych spotkań wygrała tylko raz. Uważa się, że Stolarczyk nie wykorzystuje potencjału zespołu, który stać na lepsze wyniki. TVP Sport informuje, że zawodnicy nie są także usatysfakcjonowani poziomem treningów, a sam szkoleniowiec również nie jest przekonany do swojej przyszłości w klubie.

O jego pracy na ławce trenerskiej Jagiellonii ma zadecydować najbliższe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Jeśli białostoczanie nie zdobędą trzech punktów, Stolarczyk pożegna się z klubem. Do przerwy reprezentacyjnej drużynę miałby poprowadzić dotychczasowy asystent – Rafał Grzyb. Nowego trenera poznalibyśmy natomiast dopiero w kwietniu.

Zobacz również:

Kapitan Wisły Kraków tonuje nastroje: do celu jeszcze daleka droga
Igor Łasicki

Łasicki uspokaja kibiców Wisła Kraków wiosną jest bezbłędna. W czterech ligowych spotkaniach zanotowała komplet punktów i wspięła się do strefy barażowej. Celem Białej Gwiazdy na ten sezon jest wywalczenie awansu do Ekstraklasy. Niesiona zimowymi wzmocnieniami ekipa Radosława Sobolewskiego gra coraz lepiej, choć wciąż nie znajduje się w komfortowej sytuacji. Nie ulega wątpliwościom, że marzeniem jest

Czytaj dalej…

Komentarze