Bundesliga
Bundesliga

Bayern wkracza do walki o angielski talent

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Jude Bellingham zostanie zawodnikiem Borussii Dortmund. Klub z Signal Iduna Park pozostaje faworytem do sprowadzenia utalentowana Anglika, ale finalizacja transferu przeciąga się. Jak informuje Kicker, do gry mieli bowiem wkroczyć przedstawiciele Bayernu Monachium.

Czytaj dalej…

Borussia Dortmund doszła już do porozumienia z piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego kontraktu, ale na razie nie udało jej się sfinalizować rozmów z Birmingham City.

Władze klubu z Championship cały czas wahają się w kwestii przyjęcia propozycji Borussii. Powodem tego są informacje o kolejnych klubach, które wyrażają zainteresowanie sprowadzeniem do siebie Anglika. Już wcześniej Bellingham był łączony z Chelsea i Manchesterem United, a teraz do tego grona dołączył Bayern Monachium, o czym informuje Kicker.

16-latek, który uważany jest za bardzo duży talent, jest związany z Birmingham City umową do 2021 roku. Zainteresowane kluby z pewnością upatrują w nim świetną inwestycję na przyszłość.

Komentarze