Marco Reus
Marco Reus fot. Paweł Kot

Reus: BVB to mój klub

Napastnik Marco Reus przyznał, że miał na przestrzeni ostatnich kilku lat oferty od kilku czołowych klubów, ale za każdym razem odmawiał i nie żałuje tych decyzji. 30-letni zawodnik podkreślił, że Borussia Dortmund to jego klub.

Czytaj dalej…

Reprezentant Niemiec liczy na to, że uda mu się zdobyć z BVB mistrzostwo Niemiec i ponownie dotrzeć do finału Ligi Mistrzów.

– Oczywiście, myślałem o ofertach od czołowych klubów przez więcej niż dzień, skłamałbym mówiąc co innego. Jednak ostatecznie, zawsze decydowałem na korzyść mojego klubu i nie żałowałem tego ani przez sekundę. Przynależę tutaj. Borussia Dortmund to mój klub. I zdecydowanie chcę z tym klubem zdobyć mistrzostwo Niemiec. Chcę znowu zdobyć Puchar Niemiec i ponownie dojść do finału Ligi Mistrzów – powiedział Reus w rozmowie z magazynem GQ.

Reus urodził się w Dortmundzie i zaczynał karierę w Borussii, ale do zespołu seniorskiego trafił dopiero po transferze z Borussii Mönchengladbach w 2012 roku. Od tego czasu wystąpił w 240 spotkaniach, zdobywając w nich 117 bramek.

Komentarze