Puchacz zamienił się w Theo Hernandeza, zachwycił w Niemczech [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz w trakcie ostatniego okna transferowego długo szukał nowego klubu. Finalnie 24-latek zmienił pracodawcę na zasadzie wypożyczenia, dołączając do FC Kaiserluatern. Zawodnik regularnie gra i zbiera pochlebne opinie na temat swojej postawy na boisku.

Tymoteusz Puchacz
fot. Imago / Eibner-Pressefoto / Wolfgang Frank Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
  • Reprezentacja Polski od dawna ma problem z obsadą lewego obrońcy
  • Tymoteusz Puchacz zasygnalizował ostatnio, aby brać go pod uwagę w kontekście reprezentacji Polski
  • 24-latek imponował popisami technicznymi w starciu przeciwko Karlsruher SC (1:1) w 2. Bundeslidze

Puchacz z niesamowitą odmianą

Tymoteusz Puchacz po transferze do Unionu Berlin nie spełniał pokładanych nadziei. Jeden zły wybór skutkował tym, że zawodnik nie błyszczał tak, jak to miało miejsce w czasach Lecha Poznań. W ostatnich miesiącach Puchacz często zmieniał klub.

Ostatnio zasilił szeregi Kaiserslautern i widać po pierwszych występach zawodnika w niemieckiej ekipie, że potrzebował gry jak tlenu. Puchacz jak na razie wystąpił w siedmiu spotkaniach, notując w nich gola i asystę. To jednak nie obrazuje, w jak świetnej dyspozycji wydaje się piłkarz. Puchacz gra ostatnio z takim luzem, jakiego nie powstydziłby się nawet Theo Hernandez w AC Milan.

12-krotny reprezentant Polski błyszczał w trakcie minionego weekendu nie tylko szybkością, ale też piętkami, czy ruletą. Puchacz w ostatnim spotkaniu przeciwko Karlsruher SC rozegrał całe zawody. Jego drużyna zremisowała 1:1, będąc od pięciu meczów bez porażki, licząc również Puchar Niemiec.

Czytaj więcej: Selekcjonerem będzie osoba z iskrą w oku. “Wybór już się dokonał”

Komentarze

Na temat “Puchacz zamienił się w Theo Hernandeza, zachwycił w Niemczech [WIDEO]