Zaskakujące wieści. Weteran niemieckich boisk zakończy karierę?

Mats Hummels nadal pełni kluczową rolę w zespole Borussii Dortmund, ale jego umowa z klubem obowiązuje tylko do końca sezonu. Niemiecki obrońca ma świadomość, że latem może opuścić Signal Iduna Park, dlatego rozważa zakończenie piłkarskiej kariery - informuje "Bild".

Mats Hummels
IMAGO / Eibner Na zdjęciu: Mats Hummels
  • Mats Hummels jest zobowiązany z Borussią Dortmund kontraktem do końca sezonu
  • Niemiecki stoper ma świadomość, że to może być jego ostatni rok gry na Signal Iduna Park
  • Dlatego 34-latek poważnie rozważa zakończenie piłkarskiej kariery

Mats Hummels rozważa przejście na emeryturę

Mats Hummels jest pierwszoplanową postacią Borussii Dortmund od początku rozgrywek Bundesligi. 34-letni środkowy obrońca w ostatnim meczu poprowadził zespół BVB do zwycięstwa nad Freiburgiem, strzelając dwa gole. Jednak jego umowa na Signal Iduna Park obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku.

Dziennikarze niemieckiego “Bilda” informują, że mistrz świata z 2014 roku ma świadomość, że może latem opuścić Borussię Dortmund, dlatego coraz poważniej zaczyna myśleć o swojej przyszłości. Jedną z opcji może być zaskakująca dla wszystkich kibiców, bowiem jest nią zakończenie piłkarskiej kariery.

Wychowanek Bayernu Monachium już tego lata mógł zakończyć karierę, ale został przekonany przez władzę BVB do przedłużenia kontraktu o kolejny rok. Edin Terzić z pewnością jest zadowolony, że klub zatrzymał 34-latka, bowiem wielokrotnie podkreślał, że Niemiec jest kluczowym zawodnikiem w jego układance.

Sprawdź także: Niespodziewana wizyta Ibry u byłych kolegów. Szykuje się do nowej roli?

Komentarze