Koszmar Hoffenheim, emocje w Bremie: podsumowanie 24. kolejki Bundesligi

Wyniki 24. kolejki Bundesligi. Freiburg wygrał z Hoffenheim 2:1. Co ciekawe, goście ostatni raz zwyciężyli w Bundeslidze... w połowie października 2022 roku. W innych spotkaniach Werder przegrał z Leverkusen 2:3, a Wolfsburg zremisował z Unionem 1:1. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki i strzelców goli.

Vincenzo Grifo
PressFocus Na zdjęciu: Vincenzo Grifo

Freiburg wygrał na Europa-Park Stadion, dobry mecz w Bremie

Freiburg grał z Hoffenheim. Ekipa z Fryburga stanęła na wysokości zadania i pokonała Wieśniaków 2:1. W tym momencie goście są na ostatniej lokacie w tabeli. Warto dodać, że gospodarze są niepokonani już od 4 lutego.

Później Werder podejmował Leverkusen. Gospodarze prowadzili od 30. minuty. Później trzy kolejne gole zdobyli Aptekarze. Finalnie goście triumfowali zaś 3:2 (druga kolejna wiktoria). W trzeciej potyczce Union grał w delegacji z Wolfsburgiem. Do przerwy było 0:0. Po zmianie stron oba kluby zdobyły po golu i tym samym po punkcie (1:1). Jakub Kamiński pojawił się na boisku dopiero w 81. minucie.