Bayern zdradza plany. Nowy trener priorytetem

Max Eberl, dyrektor Bayernu Monachium, wypowiedział się na temat planów klubu. - Najpierw wyjaśnimy sytuację związaną z trenerem, a potem dopiero potem będziemy myśleć o kontraktach zawodników – powiedział.

Kane i Kimmich
Obserwuj nas w
IMAGO / Sven Simon Na zdjęciu: Kane i Kimmich
  • Bayern stracił w piątek punkty
  • Klub nie obroni mistrzostwa Niemiec
  • Z Bayernem pożegnać ma się Thomas Tuchel

Bayern myśli o następcy Tuchela

Bayern Monachium znowu stracił punkty i zremisował 2:2 z Freiburgiem w wyjazdowym meczu 24. kolejki Bundesligi. Drużyna nie ma już w zasadzie żadnych szans na obronienie mistrzostwa Niemiec. Przesądzone jest już to, że w czerwcu odejdzie trener Thomas Tuchel.

POLECAMY TAKŻE

Tak zresztą sugeruje dyrektor Bayernu, Max Eberl. Dziennikarze spytali go o przyszłość Joshuy Kimmicha, którego kontrakt wygasa latem 2025 roku. Działacz wyjaśnił, że najpierw musi się wyjaśnić przyszłość sztabu szkoleniowego.

Oczywiście będziemy chcieli zasiąść z Kimmichem do rozmów. Teraz podstawowym pytaniem jest jednak to, kto będzie naszym szkoleniowcem w przyszłym sezonie. To jest pytanie jakim musimy się najpierw zająć. Najpierw wyjaśnimy sytuację związaną z trenerem, a potem dopiero potem będziemy myśleć o kontraktach zawodników – powiedział Eberl.

Komentarze