Freebet Superbet – darmowy zakład

Freebet w Superbet 2022Warunki
Kod promocyjnyGOAL
Darmowy zakład34 zł
Minimalny depozyt40 zł
Kurs na kuponiemin. 1.50
Tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł i darmowe zakłady!
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Freebet w zakładach bukmacherskich Superbet jest już dostępny. Zastanawiałeś się jak odebrać darmowy zakład u tego bukmachera oraz co jest w jego ofercie? Poniżej dowiesz się wszystkiego o freebecie w zakładach bukmacherskich Superbet.

Spis treści

Superbet freebet

Mamy dla Ciebie bardzo dobre wiadomości! Choć zakłady bukmacherskie Superbet w swojej standardowej ofercie nie zdecydował się na zawarcie takiej formy promocji, to zupełnie inaczej wygląda ta sprawa w przypadku Czytelników serwisu goal.pl. Specjalnie dla nich przygotowany został przez Superbet freebet w wysokości 34 złotych. To kolejna bardzo atrakcyjna propozycja tego bukmachera, obok bonusu powitalnego, który w niczym nie ustępuje ofertom tych bukmacherów dłużej obecnym na naszym rynku.

Dlaczego tak bardzo interesuje nas promocja w postaci freebetu? Już odpowiadamy. Po pierwsze, jak sama nazwa mówi, jest on darmowy. Bukmacher daje po prostu swoim graczom środki do obstawiania, za free. Kolejną zaletą takiego bonusu jest to, że często jest połączony z kodem promocyjnym. Taka opcja jest bardzo kusząca dla wielu graczy, dlatego tak chętnie sięgają po darmowe zakłady.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką opcją, to możesz ją odebrać za pośrednictwem naszej strony! Jak to zrobić? Jakie są warunki? Postaramy się przedstawić poniżej.

Jak odebrać freebet od Superbet?

Jak odebrać freebet od tego bukmachera? Jest to bardzo proste! Podstawowym warunkiem jest zarejestrowanie konta z kodem promocyjnym Superbet “GOAL” korzystając z poniższego odnośnika oraz wniesienie pierwszego depozytu w wysokości minimum 40 złotych. Jeżeli tego dokonasz, bonus automatycznie trafi na Twoje konto w ciągu 48 godzin.

Co trzeba zrobić aby wykorzystać przekazany przez Superbet darmowy zakład? Przede wszystkim go aktywować. Będziesz miał na to tylko 24 godziny od momentu jego przyznania.

Jeżeli już to zrobisz, otrzymany darmowy od Superbet freebet 34 złotych będziesz mógł wykorzystać na wszystkie zakłady z oferty sportowej, a także na całą ofertę “na żywo”. Należy jednak pamiętać, że minimalny kurs każdego zdarzenia (na kuponie pojedynczym lub kuponie AKO) musi wynosić minimum 1.50.

Przed aktywowaniem freebetu należy również pamiętać, że na Twoim koncie nie może w tej chwili być aktywny żaden inny bonus. Jeżeli tak jest, to będziesz miał tylko trzy dni na jego wykorzystanie, a następnie aktywowanie darmowego zakładu. Jeżeli tego nie zrobisz, freebet przepadnie!

Superbet freebet bez depozytu

W standardowej ofercie powitalnej Superbet nie znajdziesz freebetu. Darmowy zakład jest dostępny tylko dla użytkowników, którzy w trakcie rejestracji w Superbet podadzą kod promocyjny GOAL. Kod ten aktywuje możliwość otrzymania freebetu o wartości 34 złote. Jak już pisaliśmy aby go otrzymać należy wcześniej dokonać depozytu na konto w Superbet w wysokości min. 40 złotych. Wtedy freebet zostanie przyznany i będzie można go wykorzystać po uprzedniej akceptacji. Czy w Superbet jest dostępny freebet bez depozytu? Nie, ten bukmacher nie oferuje takiego rodzaju bonusu dla nowych użytkowników.

Freebet Superbet
Oferty specjalne od Superbet

Superbet bonus za rejestrację

A jak wygląda na Superbet bonus za rejestrację? Jest dobrze! Ba, nawet bardzo dobrze. Jako, że jest to bardzo młody bukmacher nie spodziewaliśmy się promocyjnego zawrotu głowy, ale tym razem Superbet mile nas rozczarował. Do współpracy zaprosił samego Jerzego Dudka, a takie nazwisko zobowiązuje. Wiadomo, że nasz fenomenalny bramkarz, nie firmował by swoją twarzą byle czego.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Jak wygląda na Superbet bonus za rejestrację? Po pierwsze, żeby go odebrać, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, a następnie wpłacić pierwszy depozyt (niestety, za sam fakt założenia u buka konta, nie należy Ci się ten bonus…). Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona. Jest to typowy bonus 100%. Minimalny depozyt wynosi tylko 20 zł.

Jednak aby w pełni wykorzystać tę promocję, musiałbyś wpłacić 200 zł. Wtedy bukmacher da Ci drugie tyle! To jednak nie koniec! Przez pierwszy tydzień grasz bez ryzyka i każdy przegrany kupon zapewni Ci zwrot środków na konto (pod odjęciu podatku) do kwoty łącznej 3500 zł. W ten oto sposób, możesz maksymalnie zgarnąć aż 3700 zł na obstawianie! Superbet posiada ciekawą ofertę dla zakładu bez ryzyka – przeczytaj o tym więcej tutaj.

Na koniec chcielibyśmy Ci tylko przypomnieć jedną kwestię: żeby móc skorzystać z tej promocji, Twoje konto musi zostać pozytywnie zweryfikowane. No i nie zapomnij zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym chęci odebrania bonusu powitalnego w Superbet. Chyba nie chcesz przeoczyć tak fajnej promocji?

Superbet oferuje także bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej. Sama aplikacja mobilna Superbet jest bardzo intuicyjna i niesie wiele korzyści i usprawnień dla użytkowników bukmachera. To zdecydowanie szybsze i wygodniejsze niż korzystanie z tradycyjnej wersji serwisu na komputerze.

Warunki obrotu bonusem od depozytu

Oczywiście, jak zwykle, tego typu promocje mają swoje regulaminy. Przyjrzyjmy się więc jak wyglądają warunki obrotu tym potrójnym bonusem od depozytów.

  • Aby wypłacić środki bonusowe, musisz nimi obrócić czterokrotnie. Jeżeli chcesz wypłacić 50 zł, powinieneś zagrać łącznie za 200 zł.
  • Kurs minimalny dla zakładów typu SINGIEL to 1.80.
  • Kurs minimalny dla zakładów typu MULTI to 1.80, a minimalna ilość zdarzeń na takim kuponie wynosi 2. Kurs minimalny każdego z tych zdarzeń to 1.25.
  • Kupon nie zawiera zakładów z oferty Super Mecz.

Tak to wygląda w skrócie. Szczegóły tej promocji znajdziesz na stronie buka. Czy podobają nam się takie warunki obrotu? Ogólnie nie jest źle. Czterokrotny obrót bonusem, to sporo, ale za to nie jest do niego wliczona kwota depozytu, a to się liczy, w tym przypadku, bardzo na plus. Podsumowując, jest to o co powalczyć.

Bonus ten jednak polecamy raczej graczom, którzy mają już pewne doświadczenie w zakładach bukmacherskich. Nowicjuszom radzimy poszukać buka, który w swojej ofercie będzie miał albo darmowy zakład, albo opcję cashback. Nie są to zazwyczaj spektakularne kwoty, ale ryzyko przegranej jest zminimalizowane przy takich formach promocji.

Jeżeli zastanawiasz się jakie są metody płatności w zakładach bukmacherskich Superbet, to przeczytaj ten materiał.

Inne bonusy na Superbet

Tak jak już wiesz, na Superbet bez depozytu nie będziesz mógł rozpocząć gry. Jednak kiedy dokonasz pierwszej, a potem kolejnych wpłat i wykorzystasz bonus powitalny, możesz rozejrzeć się za innymi promocjami. A tych wcale nie jest tak mało. Bukmacher przygotował naprawdę bardzo ciekawe propozycje. Czego on tutaj nie wymyślił: podwyższa kursy na mecze faworytów, udostępnia wymyślne zakłady specjalne, czy też przymyka oko na jeden błąd na kuponie. Musimy przyznać, że ta sekcja u bukmachera bardzo pozytywnie nas zaskoczyła.

Superbet – Darmowy zakład

Freebet to promocja wyjątkowo lubiana przez fanów bukmwacherki. W szczególności będą po nią sięgać Ci mniej doświadczeni gracze. To całkiem logiczne. Darmowe zakłady są stosunkowo bezpieczne, a ryzyko przegranej znacznie mniejsze, niż, na przykład, w przypadku wysokich bonusów od depozytu. Tym co jeszcze przyciąga do freebetów, to fakt, że są często oferowane za sam fakt założenia konta u bukmachera, bez konieczności wpłacania pierwszego depozytu. Połączenie ich z kodami promocyjnymi, to idealne rozwiązanie.

Z pewnością do takich buków, gracze będą ustawiać się w kolejkach. Na Superbet bonus bez depozytu, w formie darmowego zakładu, obecnie nie jest dostępny. Dlatego też na razie proponujemy Ci zapoznanie się z dedykowaną Czytelnikom naszego serwisu ofertą Superbet dotyczącą freebetu 34 zł. Ta wymaga dokonania wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł, ale nadal jest to bardzo atrakcyjna propozycja, która nie jest dostępna w standardowej ofercie.

Tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł i darmowe zakłady!
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Superbet freebet FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Superbet oferuje freebet?

Tak, ale nie jest on dostępny w standardowej ofercie. Aby otrzymać freebet 34 zł od Superbet należy w trakcie rejestracji podać kod promocyjny GOAL.

Jaki są pozostałe bonusy w Superbecie?

Z kodem promocyjnym GOAL podanym w trakcie rejestracji będziesz mógł odebrać bonusy o wartości do 3754 zł w Superbet. Poza freebetem będą to: bonus od pierwszej wpłaty, tydzień gry bez ryzyka oraz bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej Superbet.