Superbet bonus powitalny 1554 zł październik 2021

W tym artykule przedstawiamy, jak wygląda w Superbet bonus dla nowych graczy, a także pozostałe promocje oferowane przez tego bukmachera. Na ofertę powitalną w Superbet składają się: tydzień gry bez ryzyka, bonus od pierwszej wpłaty, bonus za korzystanie z aplikacji mobilnej oraz darmowy zakład dostępny tylko dla naszych Czytelników. Sprawdź w jaki sposób możesz je odebrać.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Superbet bonus na start

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bonus powitalny Superbet przyznawany jest w kilku częściach. Pamiętaj o dodaniu kodu promocyjnego GOAL w trakcie rejestracji, by skorzystać z wszystkich bonusów dostępnych dla nowych klientów Superbet. A łącznie mogą wynieść one aż 1554 zł, na co składają się:

  • bonus od pierwszej wpłaty 100% do kwoty 200 zł
  • tydzień gry bez ryzyka do 1300 zł
  • freebet 34 zł za dokonanie wpłaty min. 40 zł
  • 20 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej Superbet

Przede wszystkim, aby otrzymać bonusy musisz zaakceptować zgodę na nie. Stosowna informacja pojawi się po pierwszym zalogowaniu się na konto gracza albo też opcjonalnie przy próbie dokonania pierwszego depozytu.

Superbet bonus startowy

W Superbet bonus powitalny od pierwszego depozytu wynosi 100% do 200 złotych. Aby go zgarnąć, musisz dokonać wpłaty na minimum 20 złotych (minimalna wpłata w Superbet to 2 złote). Za swoją wpłatę otrzymasz dokładnie 100% bonusu, do kwoty maksymalnej 200 złotych.

Cashback do 1300 zł

Drugi bonus, to jak już wspomnieliśmy, cashback przez 7 dni. W tym przypadku grasz przez 7 dni od wpłaty bez obaw o przegraną. Wysokość zwrotu może wynieść nawet 1300 zł.

Freebet 34 zł w Superbet

Bonus powitalny 100% do 200 zł i cashback do 1300 zł to nie wszystko! Czytelnicy naszego serwisu mogą także otrzymać od Superbet darmowy zakład w wysokości 34 zł. W standardowej ofercie takiego bonusu nie znajdziecie.

Zasady są bardzo proste. Aby otrzymać od Superbet freebet należy zarejestrować konto korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokonać wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od dokonania wpłaty. Należy jednak pamiętać, że należy go zaakceptować w ciągu 24 godzin.

Promocje w Superbet

W Superbet bonus powitalny to jedno, ale bukmacher przygotował też promocje okresowe. Zapewne promocje będą się co jakiś czas zmieniać, ale trzymamy rękę na pulsie i znajdziesz u nas zawsze najbardziej aktualne informacje. Sprawdź zatem na poniższej liście, jak wyglądają aktualne od Superbet promocje bukmacherskie.

SUPER MECZ

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

To promocja, która znana jest u innych bukmacherów pod nazwą Super Oferta. Superbet w jej ramach codziennie przygotowuje kilka najciekawszych, zdaniem bukmachera, wydarzeń. Oferuje dla nich podwyższone kursy bukmacherskie. Przykładowo więc na mecz PKO BP Ekstraklasy zamiast kursu 1.90 na zwycięstwo gospodarzy, możesz trafić 2.10, czy nawet 2.30. Wydarzenia oznaczone jako SUPER MECZ bez trudu znajdziesz na stronie głównej oferty bukmachera. Promocja ta nie ogranicza się tylko do piłki nożnej, ale bukmacher stara się jak najbardziej urozmaicić mecze z podwyższonymi kursami tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

SUPER EXTRA

SUPER EXTRA to kolejna oferta, która podkręca kursy, a co za tym idzie ewentualne wygrane. W Superbet promocje SUPER EXTRA to niemal bliźniacza propozycja, co SUPER MECZ. Bukmacher przygotowuje też codziennie świeżą listę spotkań, z której możesz wybrać interesujące Cię wydarzenie. Różnią się jednak tutaj zasady. W przypadku SUPER EXTRA musisz wybrać minimum 5 zdarzeń ze standardowej oferty (kurs min. 1.10) oraz jedno z SUPER EXTRA. Wówczas Twój kurs łączny wystrzeli w górę.

SUPER LIVE

Bukmacher dostrzegł też zakłady na żywo. I tutaj mamy do czynienia z czwartą, a zarazem ostatnią promocją, która została poniekąd narzucona przez bukmachera. W Superbet bonus na zakłady na żywo w postaci podwyższenia kursów otrzymasz na wybrane przez bukmachera mecze. Cieszy nas, że spotkania są wyraźnie oznaczone w ofercie, a także, że codziennie Superbet dostarcza ich nową dawkę.

SUPER SZANSA

Pewnie nieraz zdarzyło Ci się, że już zacierałeś ręce na dużą wygraną, a tutaj ostatni mecz… pogrzebał Twój kupon. Superbet wyciąga do graczy pomocną dłoń. Co prawda w zakładach bukmacherskich Superbet promocje nazwane SUPER SZANSA nie sprawią, że otrzymasz całą wygraną z kuponu, na którym nie weszło jedno zdarzenie, ale jedynie częściowy zwrot.
Aby objąć swój kupon zabezpieczeniem, musisz zagrać na nim minimum 11 zdarzeń, a każde o kursie minimum 1.30. Wówczas, jeśli nie trafisz jednego (i tylko jednego, bowiem dwa już dyskwalifikują Cię z otrzymania bonusu) to Superbet wypłaci Ci 10% wygranej według wzoru: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10.

SUPER BONUS

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Czy jest w Superbet bonus na kupony akumulowane? Oczywiście, że jest! Im więcej wydarzeń zagrasz na jednym kuponie, tym bardziej buk podwyższy Twoją wygraną. Maksymalnie może to być nawet 150%. Ważne, żeby każde zdarzenie na kuponie miało kurs min. 1.30.

Jeśli na kuponie zagrasz 10 zdarzeń o kursie 1.30 i jedno o mniejszym, to wówczas jako SUPER BONUS zaliczone zostanie właśnie 10 zdarzeń. Z promocji wykluczają się także mecze objęte promocją SUPER MECZ oraz SUPER EXTRA.
Superbet podwyższa wygrane według poniższej tabeli. Za 6 zdarzeń na jednym kuponie (o kursie min. 1.30) otrzymasz do wygranej 5%. Jeśli jednak zagrasz tasiemca z 35 zdarzeniami, to Twoja wygrana wzrośnie o 150%. Zerknij zresztą sam poniżej.

Liczba zdarzeń na kuponiePodwyższenie wygranej
6+ 5%
7+ 10%
8+ 15%
9+ 20%
10+ 25%
każde kolejne (do 35)dodatkowe +5%

Jak zagrać za bonus?

Za otrzymany od Superbet bonus na start – bez względu na to czy dotyczy on pierwszego, drugiego, czy trzeciego depozytu możesz grać na wszystkie wydarzenia z oferty bukmachera. Odpowiadając więc na pytanie odnośnie Superbet – jak zagrać za bonus? Napiszemy: Tak, jak chcesz!

Obstawisz z powodzeniem zakład na swój ulubiony sport, rozgrywki, czy drużyny. Bonus trafia na saldo bonusowe, co oznacza, że pieniędzy nie wypłacisz od razu. Musisz najpierw dokonać określonego w regulaminie Superbet obrotu, o którym piszemy poniżej.

Warunki obrotu

No więc, w Superbet jak zagrać za bonus to pytanie jest banalnie proste. Proste i przede wszystkim przejrzyste są też w Superbet warunki obrotu bonusem, czyli, jak już zauważyliśmy wyżej, to, co musisz zrobić, by wypłacić kasę.

W Superbet warunki obrotu bonusu od pierwszego depozytu wynoszą: 4x otrzymana kwota, po kursie łącznym kuponu min. 1.80. Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej 2 zdarzenia z kursem min. 1.3.

W zakładach bukmacherskich Superbet obrót bonusem jest identyczny także dla cashbacku i freebeta, zatem nie ma się co tutaj zbytnio rozpisywać. Spójrz wyżej i wszystko będzie już jasne. Różnią się tylko kwoty bonusów.

Superbet bonus na start FAQ

Czy Superbet oferuje bonusy powitalne?

Tak, rejestrując się w Superbet możesz liczyć na bonusy powitalne o łącznej wartości 1534 złote. Pełen pakiet bonusów otrzymasz jeśli podczas zakładania konta podasz kod promocyjny GOAL.

Jak otrzymać bonus na start w Superbet?

Aby otrzymać bonus na start w Superbet należy zarejestrować konto oraz dokonać depozytu. Pierwsza wpłata będzie objęta bonusem 100% do kwoty 200 zł.

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg