Noblebet zakład bez ryzyka

Noblebet nie przyjmuje już rejestracji nowych graczy. Bukmacher ten został połączony z LV BET z dniem 16 stycznia 2023 roku.

Pakiet powitalny 2000 zł i darmowe zakłady 20 + 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

W zakładzie bez ryzyka Noblebet można odebrać zwrot za pierwszy zakład, a także całą serię kuponów. To promocje skierowane dla nowych i stałych klientów Noblebet. Cashback u tego bukmachera pozwala na odzyskanie wpłaconej stawki lub części utraconych środków. Dodatkowo można odebrać bonusy powitalne, które w Noblebet liczą aż 2500 złotych! Jaki zakład bez ryzyka czeka na ciebie w Noblebet? Sprawdź aktualny bonus cashback u tego operatora!

Spis treści:

Zakład bez ryzyka w Noblebet

Bukmacherzy w zakładach bez ryzyka wychodzą naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy nie lubią rozstawać się ze swoimi pieniędzmi. Każdy marzy o wielkich wygranych, ale rzeczywistość może inna, bo wystarczy, że jeden mecz nie wejdzie. Warto zabezpieczyć się na taką ewentualność i właśnie w tym celu stosuje się zakłady bez ryzyka. Noblebet oferuje takie rozwiązania, choć w niestandardowej wersji. Pierwszy z bonusów cashback można wykorzystać w mobilnej aplikacji i to od razu po rozliczeniu kuponu mobile. Drugi z zakładów bez ryzyka od Noblebet jest dostępny w sportach wirtualnych.

Bonusy bukmacherskie Noblebet są regularnie aktualizowane, co oznacza, że niebawem może pojawić się kolejny zakład bez ryzyka. Oczywiście, gdy tak się stanie – od razu cię o tym poinformujemy. Najpierw jednak sprawdź, jak wykorzystać aktualne bonusy bez ryzyka na noblebet.pl!

Jakie zakłady bez ryzyka oferuje Noblebet?

Zakład bez ryzyka w Noblebet czeka na użytkowników mobilnej aplikacji oraz typerów sportów wirtualnych. Na ten moment z oferty tego bukmachera możemy wyróżnić dwa takie bonusy, które spełniają kryteria zakładu bez ryzyka:

  • Zwrot stawki za pierwszy kupon w aplikacji mobile 20 zł,
  • Bonus cashback 20% do 100 zł w zakładach na sporty wirtualne.

Co do pierwszego bonusu, to on dotyczy nowych graczy lub tych klientów, którzy do tej pory obstawiali w Noblebet, ale jeszcze nie robili tego poprzez mobilną aplikację. Jeśli chodzi o cashback w sportach wirtualnych, to jest cykliczna oferta, z której można korzystać co tydzień. W ten sposób typując wirtualne zdarzenia – można odzyskiwać przynajmniej część utraconej stawki.

Zakład bez ryzyka w aplikacji mobile

Przede wszystkim zakłady bez ryzyka kojarzone są z tym, że użytkownik otrzymuje zwrot, jeśli błędnie wytypuje kupon. Noblebet w aplikacji mobilnej takie rozumienie cashbacku przedefiniowuje, ponieważ wystarczy złożyć kwalifikujący zakład, żeby bez względu na wynik – otrzymać zwrot stawki od bukmachera. Ile to może wynosić? Mowa o bonusie 20 złotych. Tyle otrzymasz, jeśli zagrasz pierwszy kupon z aplikacji za minimalną stawkę 20 zł.

Jak uzyskać cashback Noblebet w aplikacji mobilnej? Do tego wymagana jest instalacja aplikacji. Noblebet app obsługuje urządzenia z systemami Android i iOS, więc nie powinieneś mieć problemów z prawidłowym pobraniem apki. Co dalej? Jeśli masz już konto u tego bukmachera, to możesz przejść do działu płatności, żeby zlecić transakcję na minimum 20 zł – tyle wynosi minimalna stawka na zakład bez ryzyka.

Gdy już na twoim mobilnym saldzie będzie wymagana ilość pieniędzy, to możesz postawić premierowy kupon z aplikacji. Noblebet umożliwia wybór spośród zakładów przedmeczowych i na żywo – trzeba tylko pamiętać, żeby uwzględnić kurs minimalny wynoszący 2.00.

Po zagraniu kuponu normalnie musiałbyś czekać na to, czy zakład wygra lub przegra. W przypadku oferty Noblebet masz pewność tego, że otrzymasz bonus 20 zł. Wystarczy, że twój kupon zostanie rozliczony, a we wtorek lub piątek – otrzymasz gratyfikację.

Odbiór cashbacku Noblebet w kilku krokach:

  1. Zarejestruj się w Noblebet z naszym kodem promocyjnym od goal.pl.
  2. Pobierz aplikację na iOS lub Android.
  3. Zaloguj się do aplikacji i wpłać minimum 20 zł.
  4. Postaw pierwszy zakład w app Noblebet po kursie minimalnym 2.00 ze stawką wynoszącą co najmniej 20 zł.
  5. Po rozstrzygnięciu typów – otrzymasz zwrot cashback 20 zł.

Zasady bonusu bez ryzyka w Noblebet

Cashback Noblebet to bonus, który przed wypłatą musi być obrócony. Jakie warunki zastosował ten bukmacher do bonusu 20 zł w aplikacji? Firma postawiła na obrót, który liczy trzykrotność otrzymanej kwoty. Łatwo policzyć, że jeśli bonus wynosi 20 zł, to do obrotu łączna suma stawek równa się 60 zł (20 x3 = 60).

Wiesz już ile powinna wynosić stawka potrzeba do spełnienia warunków obrotu. Czego jeszcze potrzebujesz? Informacji odnośnie zakładów, które spełniają kryteria obrotu. To typy po kursach minimalnych 1.85. Obracając cashback można korzystać z oferty przedmeczowej i “na żywo”, ale bez uwzględniania przedwczesnych wypłat przy pomocy cash out.

Cashback 20% w sportach wirtualnych

W Noblebet przez całą dobę można obstawiać sporty wirtualne m.in. piłkę nożną i tenis ziemny. Bukmacher pozwala uzyskać 20% zwrot stawki netto ze wszystkich przegranych kuponów w ciągu całego tygodnia. Okres rozliczeniowy trwa od poniedziałku do niedzieli. Jeśli w tym czasie klient zanotuje stratę wynoszącą przynajmniej 10 zł – to otrzyma bonus cashback.

Jak oblicza się zwrot stawki w tej promocji Noblebet? Oto wzór, który obowiązuje w zakładach na sporty wirtualne:

suma stawek netto minus suma wygranych

Gdy wynik będzie na plusie, to otrzymasz 20% tej kwoty w formie bonusu cashback. Maksymalnie może to być 100 zł.

Co gdy już otrzymasz bonus? Regulamin oferty cashback obliguje typera do tego, żeby obrócił zwrot stawki przynajmniej sześć razy w sportach wirtualnych po kursie minimalnym 1.45. Bonus pozostanie aktywny na twoim koncie przez 30 dni – w tym czasie należy wypełnić warunek obrotu.

Pozostałe promocje Noblebet

Zakłady bez ryzyka i bonusy powitalne od wpłaty to główne produkty oferty specjalnej od Noblebet. To jednak nie oznacza, że bukmacher ten nie proponuje pozostałych promocji. Firma ta na bieżąco aktualizuje bonusy dla stałych klientów. Jednym z takich przykładów jest weekendowy bonus do 400 zł. Jak go odebrać?

Jak wiadomo, w weekend odbywa się najwięcej meczów piłki nożnej, a więc to dobry czas na obstawianie. W Noblebet w tym czasie zostaną nagrodzone depozyty bonusem 5% i mnożnikiem kursu x10. Co to oznacza? Zdecydowanie wyższe wygrane, jeśli zastosujesz mnożnik kursu całkowitego. Na jakim kuponie możesz to zrobić? Weekendowy bonus aktywujesz:

  • na zakładzie kombinacyjnym z minimalnym kursem łącznym 3.00,
  • każda z selekcji powinna posiadać kurs min. 1.30.

Klikając pole “użyj bonusu wygrane x10” bukmacher zastosuje mnożnik, co aż dziesięciokrotnie powiększy twoją potencjalną wygraną. Przekonał cię bonus weekendowy Noblebet? W takim razie, jeśli nie masz jeszcze konta w Noblebet – sprawdź nasz kod promocyjny!

Zakład bez ryzyka Noblebet – najczęściej zadawane pytania

Ile można otrzymać w zakładzie bez ryzyka Noblebet?

W aplikacji mobilnej czeka zwrot stawki o wartości 20 zł.

Co zrobić, żeby otrzymać od Noblebet zwrot stawki?

Wystarczy postawić kupon w aplikacji mobile po kursie minimalnym 2.00 i stawce 20 zł.

Jak obrócić bonus cashback?

Otrzymany bonus trzeba postawić trzykrotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.85.