LV BET wypłaty

W zakładach bukmacherskich jedną z najistotniejszych kwestii są metody płatności. Jeżeli wygrałeś lub po prostu chcesz sprawdzić, jak wyglądają w LV BET wypłaty – dobrze trafiłeś.

W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat. Odpowiadamy między innymi na pytania, jaka jest minimalna kwota oraz jak długo trwa w przypadku bukmachera LV BET wypłata.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

LVbet Kod Promocyjny

Bonus 200 zł za typ + pakiet na 2000 zł i freebety 20 + 20 zł!:

2240 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Wypłaty w LV BET

Na wstępie artykułu warto wspomnieć, że rynek bukmacherski w Polsce pod kątem wypłat wygranych nie jest dość mocno zróżnicowany. Mamy tu na myśli fakt, że u wszystkich legalnych bukmacherów, w tym także w przypadku LV BET wypłaty możliwe są tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy gracza. Taka sytuacja podyktowana jest aktualnie obowiązującym w Polsce prawem. Ustawa hazardowa nie dopuszcza innej możliwości podjęcia pieniędzy od bukmachera.

Zapewne zastanawiasz się, na jaką minimalną kwotę może opiewać w LV BET wypłata wygranej. Otóż bukmacher jasno określa to w swoim regulaminie. Minimalna kwota wypłaty to 10 złotych.

Bardzo istotne dla Ciebie będzie również to, że bukmacher LV BET wypłaty realizuje bez dodatkowych kosztów. Oznacza to tyle, że LV BET nie potrąca jakichkolwiek prowizji, a także nie nalicza dodatkowych opłat. W ten sposób cała kwota, którą wypłacasz trafi – tak jak wspomnieliśmy na początku artykułu – na Twój rachunek bankowy.

Jak wypłacić wygrane?

Poznałeś już wstępne informacje o wypłatach na polskim rynku zakładów wzajemnych. Wiesz, jaka jest minimalna kwota wypłaty. Poinformowaliśmy Cię także, że LV BET wypłaty przetwarza, nie doliczając żadnych opłat. Przejdźmy zatem do wyjaśnienia, jak wypłacić wygrane pieniądze.

Otóż pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć to fakt, że otworzenie konta w LV BET wiąże się z utworzeniem konta tymczasowego. Posiada ono kilka kluczowych ograniczeń, które będą na Tobie “ciążyły” tak długo, dopóki nie potwierdzisz swojej tożsamości. W przypadku LV BET czas na pełną rejestrację wynosi 30 dni.

Główne ograniczenie konta tymczasowego to brak możliwości wypłat wygranych. Ponadto będąc posiadaczem tego typu konta, możesz wnieść zakłady tylko na łączną kwotę 8000 złotych. Bez względu, czy zrobisz to w ciągu tygodnia, czy miesiąca. 8000 zł jest w tym przypadku żelazną granicą, której nie przekroczysz.

Weryfikacja tożsamości

Konto tymczasowe, jak już wspomnieliśmy, możesz zamienić w pełni aktywne konto za pośrednictwem weryfikacji swojej tożsamości. Jak jej dokonać?

Weryfikacja przez aplikację mObywatel

LV BET jest pierwszym bukmacherem na rynku, który umożliwia weryfikację konta przez aplikację mObywatel. Gracz ekspresowo może w ten sposób stworzyć w pełni funkcjonalne konto w serwisie LV BET. Jak to zrobić?

1. W wersji desktop należy zeskanować kod QR ze strony lvbet.pl i potwierdzić przekazanie danych w aplikacji. Potem trzeba uzupełnić tylko adres i podać rachunek bankowy – konto wkrótce zostanie zweryfikowane. Warto również uwzględnić przy rejestracji kod promocyjny GOAL.

2. W wersji mobilnej (na telefonach) należy skopiować kod ze strony rejestracji na lvbet.pl i potwierdzić kod w aplikacji mObywatel. Potem trzeba uzupełnić tylko adres i podać rachunek bankowy – konto wkrótce zostanie zweryfikowane. Warto również uwzględnić przy rejestracji kod promocyjny GOAL.

Weryfikacja klasyczna

W celu weryfikacji musisz przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Co ważne, obraz musi być w kolorze i posiadać odpowiednią rozdzielczość. Odpowiednią, czyli taką, dzięki której wszystkie dane będą w pełni czytelne. LV BET za dokument tożsamości uznaje dowód osobisty lub paszport.

Wybrany dokument możesz dostarczyć za pośrednictwem formularza na stronie internetowej zakładów bukmacherskich LV BET lub bezpośrednio na adres e-mail pomoc@lvbet.pl. Na dowodzie osobistym bądź paszporcie widoczne powinny być następujące dane:

 • Imię i nazwisko
 • Data urodzenia
 • Numer PESEL
 • Numer dowodu osobistego/ paszportu
 • Data ważności dowodu osobistego/ paszportu

Co ciekawe, istnieje też trzeci sposób na weryfikację tożsamości. Mowa tutaj o punkcie stacjonarnym LV BET. Możesz udać się do placówki bukmachera wraz z dowodem osobistym lub paszportem. Wówczas wystarczy, że przedstawisz dokument do wglądu pracownikowi punktu LV BET, a ten potwierdzi Twoją tożsamość.

Za taką możliwość należy zdecydowanie pochwalić bukmachera. Z pewnością ciężko ustalić, ile osób korzysta z tej opcji. Niemniej jednak jest to dość ciekawe rozwiązanie, aby gracze mogli realizować w LV BET wypłaty. Im więcej alternatyw w świecie zakładów bukmacherskich – tym lepiej dla graczy.

Wróćmy jednak do przesłania dokumentów zdalnie. Twoja tożsamość powinna zostać zweryfikowana w ciągu 24 godzin. Z reguły przebiega to jednak zdecydowanie sprawniej. Może się rzecz jasna zdarzyć, że bukmacher odrzuci Twoje dokumenty i poprosi Cię o ich ponowne wysłanie. Głównym powodem takiego obrotu sprawy może być nieczytelność skanów/zdjęć.

Jeżeli Twoje konto zostanie w pełni aktywowane, wówczas u bukmachera LV BET wypłaty będą już dla Ciebie dostępne. Przejdźmy zatem do wyjaśnienia, w jaki sposób w LV BET wypłata jest realizowana.

Dostępne metody wypłat

W zakładach bukmacherskich LV BET wypłaty możliwe są na dwa sposoby.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Pierwszym z nich jest autorski system płatności LV BET. Przelewy błyskawiczne – bo o nich mowa – realizowane są za pośrednictwem usługi Rapid Pay. Metoda ta obsługuje najpopularniejsze banki w Polsce. W tym przypadku zaliczają się do nich:

 • mBank
 • Inteligo
 • PKO Bank Polski
 • Volkswagen Bank
 • Alior Bank
 • NEST Bank
 • IdeaBank
 • Credit Agricole
 • GET IN Bank

W tym przypadku LV BET wypłaty realizuje natychmiastowo – pieniądze znajdą się na Twoim rachunku bankowym w kilka minut od zatwierdzenia zlecenia wypłaty.

Co w przypadku, kiedy Twój bank nie znajduje się na wyżej wymienionej liście? Oznacza to tyle, że Rapid Pay nie wspiera Twojego rachunku. Nie martw się jednak. Nadal będziesz miał możliwość zlecenia w LV BET wypłaty wygranej. Dokonasz tego za pośrednictwem przelewu standardowego. Jedyną różnicą jest czas oczekiwania na pieniądze. Środki zostaną zaksięgowane na Twoim rachunku bankowym nie natychmiast, a do 2 dni roboczych – od zaakceptowania zlecenia wypłaty.

Wspomnieliśmy dwukrotnie o zatwierdzeniu zlecenia wypłaty. Chodzi o to, że zanim pieniądze z wygranej trafią na Twój rachunek bankowy, ich wypłata musi zostać zatwierdzona przez Dział Finansowy LV BET. Wypłata akceptowana jest zazwyczaj w ciągu godziny – dwóch. W niektórych przypadkach czas ten może się nieco wydłużyć. Generalnie jednak należy pochwalić LV BET za sprawność funkcjonowania Działu Finansowego.

Zlecenie wypłaty możesz w dowolnym momencie anulować. Aż do momentu, w którym nie zostanie ono zatwierdzone przez Dział Finansowy. W celu rezygnacji z wypłaty musisz skontaktować się z obsługą klienta – za pośrednictwem czatu online lub adresu e-mail: pomoc@lvbet.pl

Pamiętaj, żę w przypadku legalnych bukmacherów, a co za tym idzie – także w zakładach bukmacherskich LV BET wypłaty możesz realizować tylko i wyłącznie na swój osobisty rachunek bankowy.

Czy mogę wypłacić bonus na start?

We wcześniejszych akapitach dowiedziałeś się, jak wygląda w LV BET wypłata pieniędzy. A co z bonusem na start?

Jak zapewne wiesz, oferta powitalna to główne kryterium, którym kierują się gracze przy wyborze bukmachera. W tym przypadku warto sugerować się nie tylko kwotą przyznanego bonusu na start, ale również warunkami jego obrotu.

To od wspomnianych warunków obrotu zależy, kiedy będziesz mógł wypłacić środki przyznane z tytułu bonusu. Jedno jest pewne – nie dokonasz tego od razu po otrzymaniu premii.

W przypadku bukmachera LV BET wypłaty bonusu powitalnego możliwe są po dokonaniu minimum czterokrotnego obrotu pierwszym depozytem po kursie min. 1.75. Drugi bonus od depozytu wymaga już 3-krotnego obrotu, a trzeci bonus wystarczy obrócić już tylko 2 razy. Wymagany kurs 1.75 pozostaje niezmienny.

Maksymalna kwota przyznawana w LV BET tytułem bonusu powitalnego to 2000 złotych. Co jeśli wpłacisz więcej? Wówczas do obrotu zaliczana będzie tylko wspomniana kwota. Pozostałe środki (za “nadwyżkę” nie dostaniesz dodatkowego bonusu) będą wolne od wymogu obrotu.

LVbet Kod Promocyjny

Bonus 200 zł za typ + pakiet na 2000 zł i freebety 20 + 20 zł!:

2240 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie